PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Yardım] Turkcell maxiplus5te usb ile bilgisayara bağlandığında dosya atamıyorum

NoWayOut
06.01.13, 22:43
arkadaşlar turkcell maxiplus5 kullanıyorum telefonu bilgisayara(5-6 senelik bi bilgisayarım var) bağlayınca medya cihazı olarak bağladıktan sonra sadece windows media player doyaları atabilirsin diyo ama başka bilgisayarlarda böyle bi sorun çıkmıyo. bilgisayara cebebağlanusbsetup yüklemek bu işi çözer mi

Nejat
06.01.13, 22:47
arkadaşlar turkcell maxiplus5 kullanıyorum telefonu bilgisayara(5-6 senelik bi bilgisayarım var) bağlayınca medya cihazı olarak bağladıktan sonra sadece windows media player doyaları atabilirsin diyo ama başka bilgisayarlarda böyle bi sorun çıkmıyo. bilgisayara cebebağlanusbsetup yüklemek bu işi çözer mi

usb girişlerin 1.0 olabilirmi acaba ?

dediğin programı duymadım kullanmadım, bilgisi olanlar cevap verecektir muhakkak

NoWayOut
07.01.13, 17:16
usb girişin 1.0 olup olmadığına nasıl bakacam

NoWayOut
07.01.13, 18:34
http://b1301.hizliresim.com/15/7/hr913.jpg BU RESİMDEKİ HATAYI VERİYO

Nejat
07.01.13, 22:30
http://b1301.hizliresim.com/15/7/hr913.jpg BU RESİMDEKİ HATAYI VERİYO

Bilgisayarında gizli dosya ve klasorleri göster işaretle, her hangi bir klasör aç gorunumden klasör seçenekleri kısmına bak

white xe - Elegancia sense 4.1 V3.2.0 Themed lock - made by dreamnej - skyblue tapatalk

ftm-andro
10.01.13, 00:42
usb girişiyle ilgilimi bilmiyorum ama bende bu telefonu almıstım hatta konu bıle actım bende de masaustu bı pc var ve pc ye usbıle baslayınca muzık atılmıyordu turkcel iletişim merkezıne goturdum evet baglantıda sorunu var dedıler kvk ya yonlendırdıler bende ıslem gormesını ıstemedım aldım telı dırekt tuketıcı haklarına basvurdum eger cozumunu hala bulamadıysan bılgın olsun dıye bende yazmak ıstedım

MuesTie
10.01.13, 00:58
usb girişiyle ilgilimi bilmiyorum ama bende bu telefonu almıstım hatta konu bıle actım bende de masaustu bı pc var ve pc ye usbıle baslayınca muzık atılmıyordu turkcel iletişim merkezıne goturdum evet baglantıda sorunu var dedıler kvk ya yonlendırdıler bende ıslem gormesını ıstemedım aldım telı dırekt tuketıcı haklarına basvurdum eger cozumunu hala bulamadıysan bılgın olsun dıye bende yazmak ıstedım

Sizin durum ne aşamada acaba hala kesinlesmedi mı?

Wildfire S A510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ftm-andro
15.01.13, 14:25
tuketıcı hakları marta tarıh verdı toplantılarından sonra telefonu kablosuyla goturup gostermem gerekıyormus o tarıhe kadar bende mecburen kullanıyorum telefonu napıyım

MuesTie
15.01.13, 19:27
tuketıcı hakları marta tarıh verdı toplantılarından sonra telefonu kablosuyla goturup gostermem gerekıyormus o tarıhe kadar bende mecburen kullanıyorum telefonu napıyım

Anladim baya cetrefilli olmus gercekten kolay gelsin

HTC Wildfire S A510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi