PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Bilgi] 32gb class10 sd kart (Kingston)

R@MaZaN
16.12.12, 18:38
Bildigimiz gibi s3 performans olarak olayi aşan cihaz.
Ama içinde sd kart vermiyorlar ve extra almak lazim.
Ben aldım ve sizlerle paylaşmak istedim ovünmek deil amaç :)

Ve yorumlarim; Işık hizinda çalışıyor, s3 cihazı olanlara tavsiye ederim. Yazma okuma, oyun performansı 2 ye katlandı. Zaten iyiydi ama class 10 farki ile genis hafiza kapasitesi saglaninca gerçekten gözle görülür derecede artış var.

Saygilarimla...

http://img.tapatalk.com/d/12/12/17/nypupy6u.jpg

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

serdarkaraaslan
16.12.12, 20:08
Hocam sense arayüzünden sonra s3 yavan geliyor mu yoksa çok ta farketmedi diyebilir misin? Hanıma akıllı telefon alacağım elimdeki Sensationu verip kendime s3 alma niyetim var ancak emin olamadım bi türlü..

Htc Sensation/Tapatalk

R@MaZaN
16.12.12, 20:54
Hocam sense arayüzünden sonra s3 yavan geliyor mu yoksa çok ta farketmedi diyebilir misin? Hanıma akıllı telefon alacağım elimdeki Sensationu verip kendime s3 alma niyetim var ancak emin olamadım bi türlü..

Htc Sensation/Tapatalk

Aynen bende öle yaptım, s3 ü hanima die aldimdi, sonra sensation la takas ettik :)
Walla sense arayüzünü hiç aramiyorum bile, değişiklik iyi geldi. İyce soğumustum sensationdan, sadece aramalar icin kullanıyordum son zamanlar. S3 le yeniden 1heves geldiki araniza döndüm bu vesele ile.
S3 al kardeş hakkını verir cihaz.
Hep derim onex mi s3 mu diyenlere, "hayellerinizin telefonu s3 dür" . :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

craft35
16.12.12, 22:25
S3 ile sensation'ı kıyaslamak yanlış olur, illa kıyaslancak ise s3 vs htc one X yapılmalı =)

serdarkaraaslan
16.12.12, 23:30
öyle bir kıyas yok zaten sense ve diğerleri var..