PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Soru] uygulama yüklerken YÜKLE butonuna tıklayamıyorum

hsntrgt
26.11.12, 00:44
Arkadaslar iyi geceler bir suredir burada paylasilan apk dosyalarini telefona kuramiyorum yukleme ekrani geliyor ama yukle secenegine tiklayamiyorum sorun nedir acaba?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Emre
26.11.12, 00:51
ekran görüntüsü alabilir miyiz*

hsntrgt
26.11.12, 06:26
Valla apk dosyasini tikliyorum yukle ve iptal yazan ekran geliyo iptali tiklayabiliyorum ama yukle secenegi tiklanmiyor blackmarttan indirdigim uygulamalarda da oyle oluyor sadece buradan degil

Nejat
26.11.12, 09:11
Valla apk dosyasini tikliyorum yukle ve iptal yazan ekran geliyo iptali tiklayabiliyorum ama yukle secenegi tiklanmiyor blackmarttan indirdigim uygulamalarda da oyle oluyor sadece buradan degil

ayarlardan bellek kontrolü yapınız, yer olmadığından yükleme yapmanıza izin vermiyor olabilir. sms - mail ve bunun gibi eski birikmiş dosyaları temeizlerseniz iyi olur, en azından önemsiz olanları. ayrıca uygulama ve oyunlarıda sd karta taşımalısınız

hsntrgt
26.11.12, 11:38
Telefonda fazla uygulamada yok ama nfs most wanted sd karta tasi dedim yer yok diyo:)

FatihA
26.11.12, 11:39
Telefonda fazla uygulamada yok ama nfs most wanted sd karta tasi dedim yer yok diyo:)

sd tartı şişmanlatmak lazım..kaç gb lik kartınız.

hsntrgt
26.11.12, 11:42
Usb bellekte 3.17 gb bos yer var telefon hafizasinda 403 mb bos yer var marketten indirdigim uygulamalari kuruyorum ama blackmart ve sizin uygulamalari kuramiyorum

hsntrgt
26.11.12, 11:42
16gb

FatihA
26.11.12, 12:03
Usb bellekte 3.17 gb bos yer var telefon hafizasinda 403 mb bos yer var marketten indirdigim uygulamalari kuruyorum ama blackmart ve sizin uygulamalari kuramiyorum

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2daha önce lucy patcher ile yama yaptığınız yada lisans kontrolünü kapattığınız bi uygulamayı yaptığınız değişiklikleri lucy patcher den geri almadan kaldırdı iseniz bazen böyle sorunlara sebep olabiliyor..eğer böyle bi işlem yaptı iseniz lucy kaldırıp,telefonu kapatıp açın ve tekrar lucy patcher i yükledikten sonra yüklenmeyen uygulamayı bi deneyin..