PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Bilgi] Nfs most wanted

hsntrgt
24.11.12, 13:11
Arkadaslar merhaba Nfs most wanteddaki en iyi araba pagani huayra mi konigseg mi bugatti veyronmu? Maalesef cok pahalilar ancak birini alabilicem konigseg hizli gibi geldi bana?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Emrersy
24.11.12, 13:12
Evet ilginç bir konu :D
Bence Bugatti her zaman iyidir, yani ben olsam bugattiyi alırdım.
Top speedlerini, yol tutuşlarını felanda yazarsan detaylı olarak daha iyi yardımcı olabiliriz.
Aralarında fazla fark olmasada Bugatti favorimdir.
İyi oyunlar

hsntrgt
24.11.12, 13:23
Hiz olarak en fazla konigseg gorunuyor ama en hizli araba gercek hayatta bugatti olarak soyleniyor ben de anlamadim belkide ona bakmiyordur yani gercek hayattakine uyhun olarak en cok basan bugattidir anlamadim

Nejat
24.11.12, 13:26
Arkadaslar merhaba Nfs most wanteddaki en iyi araba pagani huayra mi konigseg mi bugatti veyronmu? Maalesef cok pahalilar ancak birini alabilicem konigseg hizli gibi geldi bana?

son hızdan çok tork önemlidir. çünkü drag yarışı yapmıyorsun, virajlar frenler çarpmalarla dolu bir sürüş , her yavaşladığında seni ivmelendiren tork dur, kaç nm basıç a sahip olduklarına bak, en yüksek olanı seç, eğer yarış düz yolda ve gaz kesmedense bu seferde son hız önemli olacaktır

BeKrİ
24.11.12, 14:33
son hızdan çok tork önemlidir. çünkü drag yarışı yapmıyorsun, virajlar frenler çarpmalarla dolu bir sürüş , her yavaşladığında seni ivmelendiren tork dur, kaç nm basıç a sahip olduklarına bak, en yüksek olanı seç, eğer yarış düz yolda ve gaz kesmedense bu seferde son hız önemli olacaktır

Çok doğru söyledin Nejat abi. Tork ve yol tutuşu önemlidir gerisini her türlü oynarsın. Mesela şöyle bir örnek vereyim benim araba 600 nm bir yarış yaptım istanbulda ferrari ile adamda 840 nm olmasına rağmen yol tutuşu olmadığı için bir halt yapamadı :)

yunusemre168
11.01.13, 22:32
Agera r çok iyi nfs oynuyordum bir zamanlar avendator ve agera kullandım (bugatti bilmyiroum) ama kesinlikle agera daha iyiydi most wanted android *****sunda lamborghini bugattiyi geçmişti...Bugatti hızdan sürekli carpıodu :D bence en iyi agera r

Xerxes
15.01.13, 18:02
Benim şimdilik favorim Avendator.
İnşallah daha çok param olursa diğerlerini de test edicem.