PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : ceza alan üyeler

Nejat
18.11.12, 16:53
bu başlıkta belirli bir mesaj sayısına ulaştığı halde forumdan uzaklaştırılan üyeler ve sebepleri yazılacaktır

akay_06 : forumu sadece isim yapmak ve hit amaçlı kullanması, forumu kullanırken yeni forum çatısı altında toplanma planlarını yapıyor olması

droidjam : üyeleri gazlamak ve kendine kar sağlamak, kendi oluşumunda yer almasını sağlayacak hareketlerinin görülmesi

FatihA
18.11.12, 17:11
Doğru bir karar verdiğinize inanıyorum.

HTC Sensation/XE cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Emrersy
18.11.12, 17:49
Bazılarıda eksik listede sanırım :)
Gerekte yok yazmaya zaten. En doğru kararlar... saygı duyuyorum

Nejat
18.11.12, 18:02
Bazılarıda eksik listede sanırım :)
Gerekte yok yazmaya zaten. En doğru kararlar... saygı duyuyorum

topic yeni başladı, geçmişi kurcalamak fayda sağlamaz. belki şu anda yeniden foruma üye olmuş ve güzel güzel takılıyor olabilirler. her kes 2.şansı hak eder

Erdem24
18.11.12, 18:06
Ben hatırlamıyorum onları, kimden bahsediyoruz?

Adminleri daima online tek forum.
444Android.Com - Online Müşteri Hizmetleri
'Tapatalk
http://www.444android.com

Nejat
18.11.12, 18:08
Ben hatırlamıyorum onları, kimden bahsediyoruz?

Adminleri daima online tek forum.
444Android.Com - Online Müşteri Hizmetleri
'Tapatalk
http://www.444android.com

örn.dr
örn: gökdroid

çok unutkan olmuşsun, sende benim gibi hiç kindar değilsin

Hasan Mektepli
18.11.12, 18:28
Abi bana da ceza verin sonra kaldırın:- ) uyemizin cezası yoğun istek sonrası kaldırıldı yazın:- P

teknoemin
18.11.12, 18:46
Abi bana da ceza verin sonra kaldırın:- ) uyemizin cezası yoğun istek sonrası kaldırıldı yazın:- P

Hocam sana tek ayak üzerinde bekleme cezası verioruz. Sonra kaldıracağız. Cezan kalkana kadar ayağını indirme :)

Hasan Mektepli
18.11.12, 22:18
Hocam sana tek ayak üzerinde bekleme cezası verioruz. Sonra kaldıracağız. Cezan kalkana kadar ayağını indirme :)la böyle ceza mı olur ben öğrencilerime vermiyorum böyle ceza:D
bu arada artık foruma bilgisayardan girebiliyorum:D

Nejat
18.11.12, 22:25
la böyle ceza mı olur ben öğrencilerime vermiyorum böyle ceza:D
bu arada artık foruma bilgisayardan girebiliyorum:D

çözüm ne ctrl+F5 mi

Hasan Mektepli
18.11.12, 22:28
çözüm ne ctrl+F5 mi

abi dnsmi değiştirdim. open dns kullanıyordum standart kullanıma geçtim düzeldi

acemi
18.11.12, 23:48
Hocam şöylediginiz üyeleri cok iyi tanımıyorum ama cok cok emin olmadan böyle bir adım atmak yanlış olabilir çünkü sanat huzursuzluk çıkaranları yada sorun yapanlari guzel dille uyarip onlara forumda ne kadar değerli olduklarını söylememiz ve bu insanlari bir arada tutmak ve maximum verim ve hizmet sağlamak evet sanırım sanat budur.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2

teknoemin
18.11.12, 23:51
Hocam şöylediginiz üyeleri cok iyi tanımıyorum ama cok cok emin olmadan böyle bir adım atmak yanlış olabilir çünkü sanat huzursuzluk çıkaranları yada sorun yapanlari guzel dille uyarip onlara forumda ne kadar değerli olduklarını söylememiz ve bu insanlari bir arada tutmak ve maximum verim ve hizmet sağlamak evet sanırım sanat budur.

Dostum sana sonuna kadar katılmakla birlikte Nejat abinin ne kadar anlayışlı olduğunu anlatamam görmen gerekiyordu. Konu kapatıldı ve artık kaşınmasını istemediğim için yaranın link vermeyeceğim. Taş olsa dile gelir konuşurdu. Kocaman adam alttan alıyor, durumu idare etmeye çalışıyorken ismi lazım değil bir arkadaş kendini bilmezce konuşmaya devam edince yapacak birşey kalmadı.

teknoemin
18.11.12, 23:52
abi dnsmi değiştirdim. open dns kullanıyordum standart kullanıma geçtim düzeldi

Google DNS i tavisye edeyim o halde. 8.8.8.8. - 8.8.4.4

Hasan Mektepli
19.11.12, 00:47
Google DNS i tavisye edeyim o halde. 8.8.8.8. - 8.8.4.4

ben open dns ya da google dns kullanıyorum ama ikisindede site malum saldırılar sonrası açmadı standarta dönünce düzeldi :D

Hasan Mektepli
19.11.12, 00:49

tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir: bunun forumcası uyarıdan anlamayanın sonu banlanmaktır

teknoemin
19.11.12, 07:48
tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir: bunun forumcası uyarıdan anlamayanın sonu banlanmaktır

Bu tarz arkadaslara ben dogada %100 cozulebilen insanlar diyorum. Doga dostu bunlar.

Desire HD cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi