PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Yardım] Galaxy Ace Ses&***** Kayıttaki Ses Bozulması

conquerorm
21.09.12, 10:00
Merabalar. Galaxy acem ile ***** çekerken ve ses kayıt programlarıyla kayıt alırken çok fazla sesten dolayı sesde bozulmalar meydana geliyor.
Şöyleki geçenlerde konser vardı. Ses kaydı alayım dedim. Konser alanında sesler kulağa çok net gelmesine karşın telefon öyle bir kayıt almış ki dinlenmiyor. Sesler aşırı bozuk. Bunun bir çaresi çözümü varmıdır? Örneğin nokia n95 ile aldığım kayıtların hemen hiç birinde bozulma dahi olmuyordu ama bu çok can sıkıcı bir durum halini almaya başladı.
Çözüm hakkında fikiri olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim iyi günler diliyorum.

Erdem24
21.09.12, 10:06
kardeşim kamera ***** ayarlarında ses kayıt yönteminde stereo ses kaydını kapat sorunun düzelecektir;)

conquerorm
21.09.12, 10:19
kardeşim kamera ***** ayarlarında ses kayıt yönteminde stereo ses kaydını kapat sorunun düzelecektir;)
***** ayarlarında Yönergeler - Ses Kayıt - İzleme - Sıfırla Menüleri mevcut.
Ses kayıt ın yanında sadece tık işareti var. Galiba *****da ses kayıt açık kapalı olması için. Dediğiniz Stereo ses kayıt diye bir menü mevcut değil

Erdem24
21.09.12, 10:45
o halde gürültüde ses kaydı oldukça kötü sanırım.
donanım kalitesinden kaynakanıyordur belki de.

conquerorm
21.09.12, 10:53
o halde gürültüde ses kaydı oldukça kötü sanırım.
donanım kalitesinden kaynakanıyordur belki de.
olabilir forumda hiç ace kullanan yok heralde bu bence büyük bir sorun fakat hiç bu sorunla karşılacan olmadımı acaba :s

Erdem24
21.09.12, 10:57
bende sensation var, forumda ace kullanan arkadaşlarımız da var.
ben de konserde ses kayıt yaptım cızırtıdan başka bişey yoktu *****'da.
onu söylemek istedim, gürültüde bazen kalitesiz ses kaydı yapabiliyor.

ama normal ortamda konuşmaları gürültülü ve cızırtılı kaydediyorsa o zamansıkıntı var.
servise gönderilebilir. çünkü bi uygulama yükleyeyim düzelsin veya bi ayar yapayım düzelsin diye bi durum yok.

conquerorm
21.09.12, 11:24
bende sensation var, forumda ace kullanan arkadaşlarımız da var.
ben de konserde ses kayıt yaptım cızırtıdan başka bişey yoktu *****'da.
onu söylemek istedim, gürültüde bazen kalitesiz ses kaydı yapabiliyor.

ama normal ortamda konuşmaları gürültülü ve cızırtılı kaydediyorsa o zamansıkıntı var.
servise gönderilebilir. çünkü bi uygulama yükleyeyim düzelsin veya bi ayar yapayım düzelsin diye bi durum yok.
hımm nokia larda bu sorunla hiç karşılaşmadım desem yeridir.

Erdem24
21.09.12, 21:03
nokia multimedia olayında hiç fena değil haklısınız..

kutluhan37
24.09.12, 14:44
önclikle yüksek se olmayan biryerde dene hoparlörden sesin direkt geldiği yerde durursan iyi çekmez.Benimde ***** ve sesiyle ilgili sorunum var bende ace kullanıyorum konu başşlığı altında mevcut bir göz at sanırım acelerin birçoğunda bu tür sorunlar mevcut.

kutluhan37
24.09.12, 14:45
nokıalar güzelde bu konularda android yok onlarda