PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : kötü internet bağlantısından kaçınıldı hatası

yildirim79
28.12.15, 19:29
Merhaba arkadaşlar, replika LG G3 telefon var. Wi-fi üzerinden bağlanmak istediğimde "kötü internet bağlantısından kaçınıldı hatası" alıyorum. Telefonu ve modemi resetledim olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum.

hiu482
28.12.15, 20:54
Wifi ayarlarina girin. Kötü bağlantilardan kacinma seçeneğini deaktif edin

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yildirim79
28.12.15, 21:42
Yanıt için teşekkür ederim ama Wifi ayarlarında öyle bir seçenek yok.

Wifi ayarlarina girin. Kötü bağlantilardan kacinma seçeneğini deaktif edin

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdem24
28.12.15, 21:53
Merhaba arkadaşlar, replika LG G3 telefon var. Wi-fi üzerinden bağlanmak istediğimde "kötü internet bağlantısından kaçınıldı hatası" alıyorum. Telefonu ve modemi resetledim olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum.

wireless ağı şifreli mi?

yildirim79
28.12.15, 23:10
Evet şifreli.

wireless ağı şifreli mi?

Erdem24
28.12.15, 23:12
Evet şifreli.
Bi onu değiştirip deneyin
adını şifresini vs değiştirin

yildirim79
28.12.15, 23:15
Modemi resetledim ve ağ adını ve şifresini değiştirdim daha önce ama olmadı. Anlamadım nasl birşeydir. Çözümü yok mu bunun?

Bi onu değiştirip deneyin
adını şifresini vs değiştirin

yildirim79
01.01.16, 02:05
Arkadaşlar kendi sorunumu kendim çözdüm. Belki aynı sorunla karşılaşan olur diye nasıl yaptığımı anlatayım. Bağlanmak istediğinz ağın üzerine basılı tutun ve ağı düzenle deyin. Gelişmiş seçenekleri tıklayın ve dinamik ip yerine statik ip atayın. Bu kadar.

Nejat
01.01.16, 12:32
Arkadaşlar kendi sorunumu kendim çözdüm. Belki aynı sorunla karşılaşan olur diye nasıl yaptığımı anlatayım. Bağlanmak istediğinz ağın üzerine basılı tutun ve ağı düzenle deyin. Gelişmiş seçenekleri tıklayın ve dinamik ip yerine statik ip atayın. Bu kadar.
Statik ip ile sorun düzelir ama artık ip çatışması yaşarsınız. Otomatik ip olan cihazlar ile aynı anda bağlantı yaptığınızda her hangi bir ip çakışması deyip bağlantıyı sonlandıracaktır

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

444Android
03.10.16, 15:19
Kötü internet bağlantısından kaçınıldı nedir? IP çakışmasından kaynaklı. Sorunun çözümü gayet basit detaylar andro nova nokta net/android-teknik-bilgi/kotu-internet-baglantisindan-kacinildi-nedir-h661.html