PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Soru] Apk Arşivi İster Misiniz?

Başkentli Müdür
23.10.15, 09:33
Google playde bulunan ve bulunmayan uygulamaların hepsinin apk larını ister misiniz? Crackli ve premium apk lar hatta daha fazlası.. Bu arada Emre ve Nejat üstadlar xda sitesinin ve bunun gibi sitelerin premium apk dosyalarını paylaşsam sizin için bir problem olur mu? Yada bu tarz apk ları özeldenmi forum üyelerine iletsem?

Emre
23.10.15, 09:38
Google playde bulunan ve bulunmayan uygulamaların hepsinin apk larını ister misiniz? Crackli ve premium apk lar hatta daha fazlası.. Bu arada Emre ve Nejat üstadlar xda sitesinin ve bunun gibi sitelerin premium apk dosyalarını paylaşsam sizin için bir problem olur mu? Yada bu tarz apk ları özeldenmi forum üyelerine iletsem?
Hayir paylasabilirsin dostum
Kalici linkler olsun ama gozunu seveyim zippyshare fln olmasin..
Yani once indirip sonra mega veya 4shared e koyalim..

Başkentli Müdür
23.10.15, 12:10
Hayir paylasabilirsin dostum
Kalici linkler olsun ama gozunu seveyim zippyshare fln olmasin..
Yani once indirip sonra mega veya 4shared e koyalim..

o zaman sorun yok 4shared ve mega sitelerinin premium apk larını bulayım :) paylaşmadan önce sizlere sormak istedim malum daha sonra xda çökmesin başımıza :D

- - - Ek olarak - - -

bu arada apk arşivi diye ufak bir alt bölüm açman mümkün mü? bütün paylaştığım apk ları orada toplamam açısından

- - - Ek olarak - - -

Şuan elimde mevcut olan 11 apk 4shared sitesine upload ediyorum

http://i.hizliresim.com/52LV1D.jpg

mskilinc95
04.11.15, 18:25
Linki bi tek ben mi göremiyorum..paylaşabilir misiniz acaba ?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başkentli Müdür
04.11.15, 18:29
Linki bi tek ben mi göremiyorum..paylaşabilir misiniz acaba ?

Dostum link yok konu içinde. Programları ilgili bölümlere açtım ordan bakabilirsin

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mskilinc95
04.11.15, 18:34
Anladım teşekkürler.