PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : S6 enge plus takas hakında ?

hose
11.10.15, 18:20
Merhaba arkadaşlar iphone 6 plus kulanıyorum arkadaşımda samsung s6 edge olus modeli var başa baş takas edelim diyor kararsızım düşüncelerinizi söylermisiniz bu arada konuyu yanlış yere açtıysam özürdilerim.

KayraINCI
11.10.15, 19:15
Vallah BANA kalsa düşünmeden yaparım. S6 edge plus süper bir cihaz. Bence yap :). Yinede karar sana kalmış, ben ne düşündüğümü söyledim!

Nejat
11.10.15, 19:31
Bellekler ne ona göre

SM-N920C Note 5 GOLD ile gönderilen mesaj

hose
11.10.15, 22:39
Bellekler ne ona göre

iphone 16 gb s6 plus edge 32 gb tek tedirgin oldugum konu 2. el piyasası samsung fiyatı cok cabuk düşüyor

- - - Ek olarak - - -

Vallah BANA kalsa düşünmeden yaparım. S6 edge plus süper bir cihaz. Bence yap :). Yinede karar sana kalmış, ben ne düşündüğümü söyledim!
şuan bende değişmeden yanayım tek düşündüğüm konu 2. el piyasası ha birde samsung note 4 kulanmıştım ilk zamanlar çok iyiydi ama kulandkca kasmaya başladıı bundada öyle birşey olurmu acaba

KayraINCI
11.10.15, 22:52
şuan bende değişmeden yanayım tek düşündüğüm konu 2. el piyasası ha birde samsung note 4 kulanmıştım ilk zamanlar çok iyiydi ama kulandkca kasmaya başladıı bundada öyle birşey olurmu acaba

Okadarina hic fikrim yok vallah :P, *******'dan *****larina bakin vs vs :P

Nejat
12.10.15, 06:48
iphone 16 gb s6 plus edge 32 gb tek tedirgin oldugum konu 2. el piyasası samsung fiyatı cok cabuk düşüyor

- - - Ek olarak - - -

Iphone da aynı durumda. 2300 e alınan 5s şu an 1000 tl. Ne fark var ki. S6 nin 32 GB olması da cabası.