PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : monkey test ve Timeservice BELASI:((

ruzgar
09.07.15, 10:09
Slm dostlar 1 haftadır bu 2 bela musallat oldu telefonuma lütfen help help:) defalarca fabrika ayarlarına dönüş yaptım enger moddan root attım düzen tutumadı yapıştı kaldı adeta bu iki mikrop:(( yardımcı olabilecek bi arkadaş varmı reca etsem şimdiden çok teşekkür ederim..
Replica samsung gt-ı9500 4.2.2

Erdem24
09.07.15, 12:36
Slm dostlar 1 haftadır bu 2 bela musallat oldu telefonuma lütfen help help:) defalarca fabrika ayarlarına dönüş yaptım enger moddan root attım düzen tutumadı yapıştı kaldı adeta bu iki mikrop:(( yardımcı olabilecek bi arkadaş varmı reca etsem şimdiden çok teşekkür ederim..
Ne bunlar program mi? Devre dışı birakmayi deneyin.
Ya da rootluysa systemAppRemover ile kaldırın

Sky
09.07.15, 14:29
arkadaşım cihazında bulunan bilmediğin uygulamaları kesinlikle silme cihaz soft brick olabilir uzun süre replika cihaz kullandım ve başıma gelmeyen sey kalmadı en büyük bela ise ismini bilmediğim system uygulamasını silmek olmuştu uyutma programı var buradan girip google playden indirebilirsin (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rootuninstaller.free) uygulamaya root yetkisi verdikten sonra bes altı saniye bekle menüde yüklü ve system uygulamalrı hepsi çıkar silmek istedigin uygulamayı bul ustune bas DONDUR yazısını tıkla kaldır yada sil deme kesinlikle dondur hata alırsan cihazı formatlarsın uyuttugun uygulama tekrar açılır sorun çözülmüş olur...