PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : samsung galaxy alpha knox sayacı sıfırlama

rivovi96
18.06.15, 02:18
samsung galaxy alpha knox sayacı sıfırlama nasıl yapılır? tekrar garanti kapsamına girmesi için şimdiden teşekkürler

Erdem24
18.06.15, 02:57
Araştıralım bakalım. .

Erdem24
18.06.15, 03:00
samsung galaxy alpha knox sayacı sıfırlama nasıl yapılır? tekrar garanti kapsamına girmesi için şimdiden teşekkürler
A serisi ve alpha için şimdilik bir knox resetleme yöntemi yok. Ya bekleyeceksiniz , ya da odinle orijinal firmware yükleyip risk alarak göndereceksin cihazı. .

rivovi96
18.06.15, 05:20
A serisi ve alpha için şimdilik bir knox resetleme yöntemi yok. Ya bekleyeceksiniz , ya da odinle orijinal firmware yükleyip risk alarak göndereceksin cihazı. .
knox sayacı sıfırlamayı bekliyorum size güveniyoruz :D
firmware den yüklediğim stock rom da telefon sürekli açılıp kapanıyor farklı romlarda da aynı sorunu veriyor kies den yazılım kurtarma yaparak rom yüklemek durumunda kalıyorum bunun nedenini biliyormusunuz?

Erdem24
18.06.15, 07:13
knox sayacı sıfırlamayı bekliyorum size güveniyoruz :D
firmware den yüklediğim stock rom da telefon sürekli açılıp kapanıyor farklı romlarda da aynı sorunu veriyor kies den yazılım kurtarma yaparak rom yüklemek durumunda kalıyorum bunun nedenini biliyormusunuz?
O sorunu yapmaması lazım.
Uygun firmware ise download modda odin ile yüklemesi lazım. .
Veya xda dan indireceğin bir romu recovery yükleyip kurabilmen lazım