PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Soru] LG G3 Custom Rom Öneri - Paylaşım - Yorumlama

audeyay
01.05.15, 22:56
Merhaba arkadaşlar. 3 aylık LG G3 kullanıcısıyım. 5 senedir android kullanıcısıyım. Size soracağım ve bu başlık altında sürdüreceğimizi umduğum bir konu. Bir çok foruma baktım fakat LG G3 custom ramları hakkında ne bir yorum gördüm nede bir karşılaştırma. "Stock romlar dahil." Sizden istediğim ve yararlı olacağını düşündüğüm bu konu kullanılmış yada sürekli custom rom değiştiren arkadaşların kullandıkları custom romu, avantajları - dez avantajları, nasıl kullanılmasını, ingilizce iste farklı özelleştirme isimlendirmelerini " farklı özellikleri belirtmelerini" ve kullanılan custom rama uyumlu en iyi performansı veren kernel önerisi ve varsa bu kernelin batarya yada performans için yapılması gereken overclock ayarlarını paylaşmaktır. Bunu herkes yaparsa burası dolar taşar ve bir Lg G3 ailesini forumda kurabiliriz :) Şimdiden teşekkürler.
Saygılarımla Yusuf Bütün.

[McsK]
03.05.15, 22:11
Hepsini denedim android now romda performans kotu ozellik cok
Cloudy de ozellik yok performans iyi
Kn virus de icinde repo var birsuru mod tema bulunuyor icinde performansi guzel
Kerneller stock icin
Rin ve chupachups var ama eski kaldilar yeni guncellemelere uyumsuz gibi geldi bana
En iyi custom aosp tabanli rom fusion rom modlar performans guzel
En iyi aosp kernel 777kernel en iyisi
Birde aosp romlarda sarj kotu az dayaniyor stock romda 5 saat ekran suresi aliyorsaniz aosp da 3 max aliyorsunuz ve cok isiniyor :)

audeyay
04.05.15, 08:14
şimdi kardeşim başta yazdığın için çok teşekkür ederim :) bana hangi romu onerirsin performans bakımından en iyisi hangisi karşılaştırırsan :)

[McsK]
04.05.15, 13:09
şimdi kardeşim başta yazdığın için çok teşekkür ederim :) bana hangi romu onerirsin performans bakımından en iyisi hangisi karşılaştırırsan :)
Onemli degil forumda amac paylasmak :) Ben knvirus kullaniyorum bence en iyisi o

[McsK]
04.05.15, 13:13
Ek olarak newrom ve novastock var ama onlar bence en kotuleri hiçbir gorsel ek yok ama novastock da siyahlolipop temasi var. Newromdada kurulum sirasinda sonywalkman htckamera kurabiliyorsunuz aroma menusunden

hayalci
14.08.15, 14:26
Cloudy 2.5 kullanıyorum, performansı gayet iyi, lg nin kamerası programı olması ayrı güzel.

üstte arkadaş özellik yok diyor bu romda,hangi özellikler acaba, bunu açabilirseniz sevinirim.

FatihA
15.08.15, 21:17
Cloudy 2.5 kullanıyorum, performansı gayet iyi, lg nin kamerası programı olması ayrı güzel.

üstte arkadaş özellik yok diyor bu romda,hangi özellikler acaba, bunu açabilirseniz sevinirim.
Mayıs ayında yazmış yok diye. O zamanki sürümler için yazdığı doğru olabilir. Cloudy 2.5 çok iyi. Hoş zaten başka rom da yok gibi [emoji23]

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nejat
15.08.15, 21:37
Mayıs ayında yazmış yok diye. O zamanki sürümler için yazdığı doğru olabilir. Cloudy 2.5 çok iyi. Hoş zaten başka rom da yok gibi [emoji23]

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ve sonunda gelir :) , darısı fatihya nın başına :)