PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Bilgi] Cwm recovery kaldırma

sadıksözlü
22.04.15, 17:21
Arkadaşlar konunun açılması gereken yer burasımı tam olarak bir fikir sahibi değilim!..

Hemen hemen her yerde CWM RECOVERY ve TWRP uygulamaları nasıl yüklenir gibi konular mevcut ancak ben bugün HTC Desire 816 için gelen Lolipop güncellemesini CWM RECOVERY den dolayı yükleyemiyorum, hata veriyor her denemede. Acaba CWM RECOVERY kaldırmak için bir yöntem varmı, muhakkak vardır bilen arkadaşlar yardımcı olursa sadece bana değil benim durumda olan diğer arkadaşlarada katkıda bulunmuş olacaklar inşaAllah.. Cümleten Selamünaleyküm Allah'a razı olsun şimdiden...

@KDELİK@N
22.04.15, 17:32
Rom Manager veya TWARP Manager ile kaldırabilirsiniz

Galaxilerarası cihazımdan Tapatalk4 ile gönderildi...

sadıksözlü
24.04.15, 10:10
öneriniz için teşekür ederim fakat benim için pek yararlı olduğunu söyleyemem, yanlış anlamazsanız bilgisayar üzrinden bu işlemi gerçekleştirebileceğim bi öneriniz olursa rice edecem sizden..

Father
24.04.15, 20:21
Orijinal firmware yüklediğinde stock recovery yüklenmiş olacak zaten cihazında.

sadıksözlü
25.04.15, 11:16
Orijinal firmware daki kasdınız Ruu dosyası ise yükleme sırasında [Hata 132] kodu alıyorum.. tabi yüklemeden önce bootloader kilidini kaldırdım relocked oldu aynı zamanda ota dosyasını tekrar yüklemeye çalıştım o zamanda security warning hatası alıyorum...