PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : S4 Mini ROOT SORUNU

meete
26.02.15, 20:36
Merhaba arkadaşlar telefonuma root atmak istiyorum internette yer alan adımları uygulamama rağmen bir türlü başaramadım her seferinde downloading modunda kalıyor ve hiçbir şey gerçekleşmiyor yardım edin lütfen

hiu482
26.02.15, 21:02
Cihazin tam cihaz kodu kac?

SM-N910C cihazımdan gönderildi

meete
26.02.15, 21:16
Tam kodu derken model kısmında Gt-I9190 yazıyo koduna nerden bakabilirim

- - - Ek olarak - - -

Nerden bakabilirim

- - - Ek olarak - - -

Nerden bakabilirim

hiu482
26.02.15, 21:17
Tam kodu derken model kısmında Gt-I9190 yazıyo koduna nerden bakabilirim

- - - Ek olarak - - -

Nerden bakabilirim
Tmm 9190 ürün kodu
download.chainfire.eu/423/CF-Root/CF-Auto-Root/CF-Auto-Root-serrano3g-serrano3gub-gti9190.zip
Bunu deneyin birde.
Zip li dosyayi cikarin cikan dosyayi pdaya yerlestirin teli download moda alin be starta basin.

meete
26.02.15, 21:18
Yaptım bunu downloading kısmında kalıyor

hiu482
26.02.15, 21:24
Android sürümünüz kac?
Odinde cihaziniz gözüküyor mu?
Usb hata ayıklama açık mi?

meete
26.02.15, 22:22
Yaptım bunu downloading kısmında kalıyor

hiu482
26.02.15, 22:23
Hocam sorulara bi cevap verseydiniz keşke

okokten
13.12.15, 19:02
selam bi sorunum var kimse var mıdır?
s4 mini arkadas rom atmaya çalışmış. telefon tamamen susmuş. hiç cevap yok.
aldım bi şekilde uyandırdım download moda giriyor. oradan tekrar root ediyorum (cwm ve philz denedim) sıkıntu yok odin pass diyor.
daha sonra recovery mod da açınca komut yok diyor resetliyor kendini.
bi kaç saattir arıyorum ama çözüm bulamadım.
download modda "bootloader ap swrev :1" ve write protection : enabled" yazıyor. sanırım cihaz bi şekilde yeni root a izin vermiyor. var mıdır acaba bi yardımcı olabilecek??

Erdem24
13.12.15, 21:27
selam bi sorunum var kimse var mıdır?
s4 mini arkadas rom atmaya çalışmış. telefon tamamen susmuş. hiç cevap yok.
aldım bi şekilde uyandırdım download moda giriyor. oradan tekrar root ediyorum (cwm ve philz denedim) sıkıntu yok odin pass diyor.
daha sonra recovery mod da açınca komut yok diyor resetliyor kendini.
bi kaç saattir arıyorum ama çözüm bulamadım.
download modda "bootloader ap swrev :1" ve write protection : enabled" yazıyor. sanırım cihaz bi şekilde yeni root a izin vermiyor. var mıdır acaba bi yardımcı olabilecek??download moda alıp odin ile firmware atın. telefon önce bi kendine gelsin

okokten
27.12.15, 12:27
stock firmware yükledim. tekrar tekrar root dosyası yüklüyorum odinden. cwm, philztouch. fakat yok. hep komut yok. nasıl olsa bozuk diye t-flash nand erase ne var neyok seçiyorum. yapıyo bişeyler ama tekrar komut yok. t flash yaparken no boot file on sdcard diye hata veriyor. yok çözemedim.

Erdem24
30.12.15, 01:09
stock firmware yükledim. tekrar tekrar root dosyası yüklüyorum odinden. cwm, philztouch. fakat yok. hep komut yok. nasıl olsa bozuk diye t-flash nand erase ne var neyok seçiyorum. yapıyo bişeyler ama tekrar komut yok. t flash yaparken no boot file on sdcard diye hata veriyor. yok çözemedim.
http://www.444android.com/showthread.php/11300-COZULDUSamsung-Galaxy-S4-Mini-Root-etme-ve-Recovery-yukleme-GT-I9190
Abi buraya baktın mi