PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Yardım] Yanlışlıkla F320 Kore için olan romu yükledim telefon brick oldu yardım lütfen(LG G2)

mertumur
25.02.15, 12:57
Cloudy G2 Lollipop sürümü yüklicektim root recovery mode attım backup almadım (kafama sıkayım) sonradan farkettim ki rom D802 için değilmiş kore romuymuş (F329L-S-K) telefon Fastboot mode started ekranında kaldı :( download mode a girmiyo recovery mode girmiyo napcam ben :crying: bilgisi olan varsa teamviewer ID şifre verim bi el atın :(:(:(

Zar zor Download mode un girişine gelebildim Flash tools ile stock rom atayım dedim (.Kdz) %47 de hata veriyor yüklemiyor bi sorun var ama nasıl çözülecek

Telefonu kapatamıyorum kendi kendine yeniden açıyo 1 gündür ekran açık siyah ekranda şu yazıyor;

[830] Fastboot mode started
[980] --reset--
[990] -- portchange --
[1080] fastboot: processing commands

Download mode a girmeye çalışıncada Sadece o 2-3 saniye gözüken Download mode yazısında kalıyo.

Anduniel
25.02.15, 14:02
Benim başlıkta sana cevap yazdım. Benimkisi %2 de kalıyordu seninkisi %47de ise daha iyi. %47 kalıp hata verme sorununa çözüm olması lazım. Telefon kapanıyor ama kapatma tuşuna uzun süre basman lazım. 10-15sn basılı tut. Daha kısa basılı tutunca tekrardan açılıyor.