PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Yardım] Mtk 6572 htc one m8 dondu

fantazik11
14.01.15, 11:35
Telefonum oyundayken bir anda dondu ve yaklaşık 4 saattir hiç bir şey olmuyor.telefonu şarja takıyorum ekran aynı.bilgisayara takıyorum ekran aynı.yani ekran tuş kilidinde donuk bir şekilde kaldı.telefonun bataryası çıkmıyor ne yapmam lazım kardeşlerim şimdiden yardımcı olan kardeşlerim için teşekkürler iyi forumlar.

- - - Ek olarak - - -

Yardım edicek yok mu :/(

Erdem24
16.01.15, 01:05
Telefonum oyundayken bir anda dondu ve yaklaşık 4 saattir hiç bir şey olmuyor.telefonu şarja takıyorum ekran aynı.bilgisayara takıyorum ekran aynı.yani ekran tuş kilidinde donuk bir şekilde kaldı.telefonun bataryası çıkmıyor ne yapmam lazım kardeşlerim şimdiden yardımcı olan kardeşlerim için teşekkürler iyi forumlar.

- - - Ek olarak - - -

Yardım edicek yok mu :/(
Açma kapama tuşuna basılı tutun 30 saniye boyunca. Veya kapanana kadar

fantazik11
16.01.15, 15:47
Sorunum dün çözüldü konuyu kapatıcaktım ama kapatma butonunu bulamadım kb.444Androide teşekkürler.

Erdem24
17.01.15, 02:04
Sorunum dün çözüldü konuyu kapatıcaktım ama kapatma butonunu bulamadım kb.444Androide teşekkürler.
Nasıl çözdünüz acaba?

fantazik11
18.01.15, 00:15
Telefonun bataryasının bitmesini bekledim sonunda bitti ve telefon kapandı şarj ettim çalıştırdım canavar gibi :)

Erdem24
18.01.15, 02:32
Telefonun bataryasının bitmesini bekledim sonunda bitti ve telefon kapandı şarj ettim çalıştırdım canavar gibi :)
Hadi gözün aydın bunlarda böyle ilginç sorunlar olabiliyor işte :)

fantazik11
18.01.15, 18:45
Aynen olabiliyor teşekkür ederim :) bir şey soracağım replika telefonlarda önereceğin en yüksek mtk işlemcili bir telefon var mı varsa nasıl satın alabilirim ve fiyatı nedir