PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : Sony z1 Compact Ekran kapandı, Dokunmatik Çalışıyor

amon
29.12.14, 17:42
Arkadaşlar herkese iyi günler. Z1 Compact kullanıcısıyım. Bugün telefonu cebimden çıkardım fakat ekranın çalışmadığını farkettim. Arama yaptım telefon çalışıyor, dokunmatik çalışıyor programlara vs. giriyor. Sadece ekran karardı. Telefonun garantisi yok maalesef ne önerirsiniz?

Erdem24
30.12.14, 02:06
Arkadaşlar herkese iyi günler. Z1 Compact kullanıcısıyım. Bugün telefonu cebimden çıkardım fakat ekranın çalışmadığını farkettim. Arama yaptım telefon çalışıyor, dokunmatik çalışıyor programlara vs. giriyor. Sadece ekran karardı. Telefonun garantisi yok maalesef ne önerirsiniz?
Bakılması lazım. Ekran kabloları oynamıştır.
İyi bi telefoncu kolaylıkla halledebilir

amon
30.12.14, 09:27
Bakılması lazım. Ekran kabloları oynamıştır.
İyi bi telefoncu kolaylıkla halledebilir Emre Hocam telefonları yanyana koydum kendi telefonuma bakarak telefonu kapadım açtım telefon açıldı. Acaba neden olmuştur sizce?

Erdem24
30.12.14, 10:26
Emre Hocam telefonları yanyana koydum kendi telefonuma bakarak telefonu kapadım açtım telefon açıldı. Acaba neden olmuştur sizce?
Hangi telefonları hocam
Nasıl yani yanyana koyup açtın ve açıldı?

amon
30.12.14, 10:59
hocam aynı telefondan arkadaşımda da vardı bende ekran olmadığı için onun ekrandan bakarak yaptım demek istedim. Galiba yukarıda yazarken yanlış yazdım kusura bakmayın. Emre

Erdem24
30.12.14, 11:11
hocam aynı telefondan arkadaşımda da vardı bende ekran olmadığı için onun ekrandan bakarak yaptım demek istedim. Galiba yukarıda yazarken yanlış yazdım kusura bakmayın. Emre
Temassizlik yapmış olabilir. Böyle şeyler olur. Cebinize koyup sıkıştırmayin telefonu
Kılıf kullanabilirsiniz
Dikkat edin yani şundan olmuştur diyemem..