PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Soru] developer olmak istiyorum?

ahmtgnz
12.12.14, 18:50
başlıkta belirttiğim gibi bir rom yazabilmek düzenlemek ve geliştirmek istiyorum yalnız bu konularda hiçbirşey bilmiyorum diyebilirim. nerden ve nasıl öğrenebilirim? yardım edebilir misiniz?

mermeto
12.12.14, 23:06
başlıkta belirttiğim gibi bir rom yazabilmek düzenlemek ve geliştirmek istiyorum yalnız bu konularda hiçbirşey bilmiyorum diyebilirim. nerden ve nasıl öğrenebilirim? yardım edebilir misiniz?
HOCAM oncelikle guzel bi amactasin
ama bu ise girmeden once detayli bir bilgi birikimi yaparsan
yardimci olmaya calisacagin konularda insanlara fayda saglarsin yoksa yanlis yonledirip magdur edebilirsin bos yere mabal almaya degmez
simdiden yuruyecegin bu yolda basarilar edinmek istedigin bilgi forumda mevcuttur...

Nejat
12.12.14, 23:24

askinsavascisi kardeşimiz bu konuda bir çok *****lu anlatım yaptı. forumda mevcut. çok işinize yarayacağına eminim

Erdem24
13.12.14, 03:48
Önce bi android telefonun olsun ve romlarin ve rom dünyasının bi altını üstüne getir.
Cin ol ve şeytan çarp. Tabiri caizse tabi

Sonra ufaktan girişirsin

ahmtgnz
13.12.14, 04:23
bu siteden aldığım yardımlarla dicovery'ye rom attım ve geri orjinal romuna döndüm.ve benim htc desire 616 ile bayaa bi uğraştım, çözemedim(ki bu forumda da çözülemedi) bu sırada az çok bişeyler öğrendim... ama *****ları izlemekle başlayalım bakalım.. yorumlarınız için teşekkürler..

kralq266
14.12.14, 17:52
Amaç güzel ama hiç kolay birşey değil 3 yıldır bu işteyim samsung lg htc her cihaza rom yükleyebildigim halde apk bile editleyemiyorum

Asus Zenfone 5 cihazımdan gönderildi

AskinSavascisi
01.03.15, 01:36
eger istiyorsan, 50%si tamamdir.. simdi diger yarisi :)))

simdi Samsung'da ROM EDITleme vardir, AOSP ve CM ise ROM YAZMA oluyor :)...

ileriye dönük, harbiden ciddi ciddi ugrasmak istiyorum diyorsan, java ogren derim :D

Sadece apk edit vs vs ise seve seve gosteririm ben sana, hatta Nejat abimin dedigi gibi, *****larim var.. izle anlarsin zaten

blltlgn
01.03.15, 07:59
AskinSavascisi hocam özletiyorsun kendini :)

FatihA
01.03.15, 09:01
AskinSavascisi kardeş ayıptır sorması da,
sen nerelerdesin ya hu :)

AskinSavascisi
01.03.15, 18:16
@AskinSavascisi (http://www.444android.com/member.php?u=34174) hocam özletiyorsun kendini :)

@AskinSavascisi (http://www.444android.com/member.php?u=34174) kardeş ayıptır sorması da,
sen nerelerdesin ya hu :)

Üniversite son sinif.. bir çok proje'm vardi onlari yaptim iste , Dairemin insaat'i vardi iste o da bitince tasinmak vesaire derkeennnn anca gele bildim :D birde Ellerinizden öper kizim dunya'ya geldi :)

Nejat
01.03.15, 18:52
Üniversite son sinif.. bir çok proje'm vardi onlari yaptim iste , Dairemin insaat'i vardi iste o da bitince tasinmak vesaire derkeennnn anca gele bildim :D birde Ellerinizden öper kizim dunya'ya geldi :)
Allah bağışlasın. En önemli haberi en sona bırakmışsın. Kızı olmayan baba oldum demesin derler. Çok şanslısın bence

FatihA
01.03.15, 18:58
epeyce yoğunluk varmış anlaşılan :)
Allah hayrlı mübarek kılsın kızınzı :)

blltlgn
01.03.15, 20:22
Allah analı babalı büyütsün hocam :)

AskinSavascisi
10.03.15, 11:51
buyur kardesim,

http://www.444android.com/showthread.php/19658-Android-KITCHEN-ROM-DEVELOPMENT-DEODEX-BUSYBOX-ROOT-initd?p=221240

bunu izledikten sonra ( 1 ve 2 part) gidip cilginca seyler yap xD

basit ama keske banada zamaninda boyle anlatan olsaydi :( :D