PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : Asus zenfon 5 hakkında.

quarter45
22.08.14, 22:53
Arkadaşlar küçük bir bütçe ile alabileceğim en iyi telefonu araştırırken karşıma asus zenfon 5 çıktı fiyatına göre gayet güzel gibi ama daha bilgili arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim.Asus'un bilgisayarda nekadar başarılı olduğunu biliyoruz acaba bu telefon içinde geçerlimi telefonun özellikleri gerçekten çok güzel.Manisa içinde teefoncularda bulursam almayı düşünüyorum ama öncelikle bilgili arkadaşlardan biraz bilgi almak istedim. Saygılarla herkese iyi geceler..

mstaaga
22.08.14, 23:18
Arkadaşlar küçük bir bütçe ile alabileceğim en iyi telefonu araştırırken karşıma asus zenfon 5 çıktı fiyatına göre gayet güzel gibi ama daha bilgili arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim.Asus'un bilgisayarda nekadar başarılı olduğunu biliyoruz acaba bu telefon içinde geçerlimi telefonun özellikleri gerçekten çok güzel.Manisa içinde teefoncularda bulursam almayı düşünüyorum ama öncelikle bilgili arkadaşlardan biraz bilgi almak istedim. Saygılarla herkese iyi geceler..
Grafik İşlemcisi mali 400 cpu ya eşit diye biliriz. İlerki yılda suan benim yaşadığım grafik sorununu yaşayabilirsiniz.

Nejat
22.08.14, 23:21

Özellikler güzel ama hangi fiyatı buldun

Tamamen Orjinal Note 3 den Gönderildi :)

quarter45
23.08.14, 07:26
Özellikler güzel ama hangi fiyatı buldun

Tamamen Orjinal Note 3 den Gönderildi :)
internette 700 tl ye buldum. Discovery bile 750 lira olmuşken bu telefon daha cazip geldi bana.

quarter45
23.08.14, 07:27
Grafik İşlemcisi mali 400 cpu ya eşit diye biliriz. İlerki yılda suan benim yaşadığım grafik sorununu yaşayabilirsiniz.
ne gibi sorunlar mesela. ben fiyatı uygun olduğu için düşünmüştüm ama otg desteği sağlaması vs camera özellikleri işlemci gücü de gayet güzel ancak tek eksik konum grafik işlemcisiydi o konuda şupheye düştüm şimdi.

TechMaN
23.08.14, 07:36
Ben kardeşe aldım . Cihaz dez avantaj çerçeve büyük yani bütün kasa . Ekran gerçek hd değil . Gps fm yok .
Ama donanım olarak o fiyata müthiş . Ve alırken Teknosa tavsiye ederim sorun çıkınca garantiye onlar veriyor . Çok büyük avantaj

.•°○●□■▪¤■☆tapatalk

quarter45
23.08.14, 08:45
Ben kardeşe aldım . Cihaz dez avantaj çerçeve büyük yani bütün kasa . Ekran gerçek hd değil . Gps fm yok .
Ama donanım olarak o fiyata müthiş . Ve alırken Teknosa tavsiye ederim sorun çıkınca garantiye onlar veriyor . Çok büyük avantaj

.•°○●□■▪¤■☆tapatalk
ekran gerçek hd değil derken kalite olarak kötümü? fm radyo olmasada olur. otg desteği ve o özellikleri bana yeterli olur. telefonu kullanan biri olarak daha detaylı bilgi verebilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

TechMaN
23.08.14, 09:39
Evet note 2 ile ayni *****yu denedim iki ekranda 1280p ama zenfone sanki 854p çok düşük kalite . Ama yinede güzel cihaz çünkü fiyati ona göre olmuş . Ama asustan beklemezdim . Madem ucuz yapacaksın 854p ekrana niye hd diyorsun be adam . :)

.•°○●□■▪¤■☆tapatalk

quarter45
24.08.14, 03:18
Evet note 2 ile ayni *****yu denedim iki ekranda 1280p ama zenfone sanki 854p çok düşük kalite . Ama yinede güzel cihaz çünkü fiyati ona göre olmuş . Ama asustan beklemezdim . Madem ucuz yapacaksın 854p ekrana niye hd diyorsun be adam . :)

.•°○●□■▪¤■☆tapatalk
Aman fark etmez :D o fiyata o ekran bile yeter :D bide şeyi sorcaktım kitkat güncellemesi gelcek falan diyolar bu konuda bi bilginiz varmı?

TechMaN
24.08.14, 08:57
Aman fark etmez :D o fiyata o ekran bile yeter :D bide şeyi sorcaktım kitkat güncellemesi gelcek falan diyolar bu konuda bi bilginiz varmı?

Evet gelecek hatta android L gelme ihtimali de varmış sonuçta 2 gb ram az değil . Ve 2+2 cekirdek var yani ikisi sanal

.•°○●□■▪¤■☆tapatalk

quarter45
24.08.14, 09:06
Evet gelecek hatta android L gelme ihtimali de varmış sonuçta 2 gb ram az değil . Ve 2+2 cekirdek var yani ikisi sanal

.•°○●□■▪¤■☆tapatalk
herşey için teşekkürler. daha kapsamlı bi araştırma yaptım şuan sorunsuz olarak bulabileceğim en kaliteli ve uygun fiyatlı tek telefon o. yanlız ben biyerde otg desteği olduğunu okumuştum galiba otg desteği yok :(

mavera
24.08.14, 09:23

.•°○●□■▪¤■☆tapatalk

Zenfone 5 ekran çözünürlüğü 720p. Note 2 ile aynı.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TechMaN
24.08.14, 13:56
Zenfone 5 ekran çözünürlüğü 720p. Note 2 ile aynı.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben aynı değil demedim değerli insan . Gerçek hd değil aynı *****yu denedim note 2 müthiş zenfone sanki akşam olmuş . Yani emin ol 480p anca var

.•°○●□■▪¤■☆tapatalk