PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : i9070 Android 2.3.6 Senkronizasyon bitmiyor.

hasanyazan
19.05.14, 14:31
i9070 telefonumun güncellemesini yapmistim, Android 4 sürünümüne gecmistim. Fakat takiliyordu agirdi *****larda sorun vardi, eski sürünümü uzuuun ugraslardan arastirmalardan sonra yükledim (bilmeyene dönüs zor oluyor).. Neyse hersey güzel (aslinda degil, bide hata veriyo, ama cabuk kaciyo ne oldugunu bile okuyamiyorum..sadece "üzgünüm" ü görebiliyorum..Ama bunu sormicam)..

Yukardaki senkronizasyin isareti hic gitmiyor. Yani aslinda Ayarlar > Hesaplar ve senkr > Senkronizasyon iptal deyince evet duruyor. Ama telin birdahaki acilisinda yine geliyor. Bunun üstündeki otomatik senkr den tikide kaldiriyorum ama nafile..

bu konuda fikri olan varsa sevinirim. tsk..

hasanyazan
19.05.14, 20:00
Güncel.. Teli kapamakta gerekmiyor. Senkr durduruyorum bi süre sonra yine basliyor..

FatihA
19.05.14, 20:12
İlginçmis. Açılışta senkronize et gibi bi ayar vs olabilir mi acaba cihazda. Fabrika ayarlara dönmeyi denediniz mi?

tapatalk

Nejat
19.05.14, 20:15
Güncel.. Teli kapamakta gerekmiyor. Senkr durduruyorum bi süre sonra yine basliyor..

Hesaplar ve Senkron a gir tüm senkronize işlemleri bitene kadar bekle. Bir tanesi bitmeyecek. Onda ki işareti kaldır. Test et bakalım

Tapatalk
**NOTE 3 VN Rom V13.1 S5 TEMA*** OS 4.4.2 KitKat**
**NOTE 2 Zinse Rom V3.1 S5 TEMA*** OS 4.4.2.KitKat**

Android rom yükleme, root etme, recovery flaşlama, bootloader işlemleri
Samsung, HTC, LG, Sony ve MTK Replika cihazlar (http://www.444android.com)