PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Alınık] 16000 tl ye kadar temiz araç aranıyor

facebook müşteri hizmetleri

Furkan
17.05.14, 17:00
arkadaslar 13-16 arası aile aracı arıyorum tavsiye bekliyorum
ve satlık aracı olanlar mesaj yazsınlar

FatihA
17.05.14, 17:05
Bu aralik için en iyi tercih Fiat Marea olur bence.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Furkan
17.05.14, 17:16
yavv üstad bende sen cevap versen de konuşsak diyordum ne yaptın arabayı sattın mı?
marea yı merak etmiyor değilim lakin ilk arabam olacak hangi marea alınır nelerine bakmak lazım bilemedim doğrusu

Furkan
17.05.14, 17:25
Bu aralik için en iyi tercih Fiat Marea olur bence.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yavv üstad bende sen cevap versen de konuşsak diyordum ne yaptın arabayı sattın mı?
marea yı merak etmiyor değilim lakin ilk arabam olacak hangi marea alınır nelerine bakmak lazım bilemedim doğrusu

FatihA
17.05.14, 18:16
Bi eve geçeyim de genişçe yazayım inşallah :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Furkan
17.05.14, 19:39
bekliyorum üstad

FatihA
17.05.14, 21:17
evdeyim çok şükür :)
hocam hiç tereddüt etmeden alabileceğin en güzel araç marea lar bu fiyatlara. 1.6 motor tabi ki :)
2.0 5 silindir 147-150 beygir olan modelleri var hlx ler ama 2.0 işte :)
1.6 motor olarak dolu olan Exclusive modeli. bu ara fiyatlar biraz arttı ama galiba.
yine 1.6 sx modelleri var ki,bazı modellerinde tek hava yastığı varken bazı modellerinde çift hava yastığı ve abs de var,ikisi de sx ama.
bana ve marea konusunda meraklı arkadaşlara göre fiatın motorları arasındaki en sağlam motorlar marealarda bulunuyor.
geniştir,yol tutuşu iyidir,parça fiyatları diğer avrupa araçlar gibidir.bazı parçalar tipo-tempra ile aynıdır ve daha uygundur :)
her araçta olduğu gibi sorunlusu adamı canından bezdirir :)
temizi mis gibi olur vallahi :)

Furkan
17.05.14, 21:36
Hocam çıkabilecegim rakam en son o temizini bulabilir miyim boya olması ne kadar önemlidir
Ne kadar yakıyor senin araç
En dikkat etmem gereken nokta nedir

HTC Sensation XE with Beats Audio cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

FatihA
17.05.14, 21:42
bulabilir misin o fiyata,bence bulursun,biraz da kısmet işi.
boya ben kendim hiç sorun yapmadım. fiat araçlarda genelde güneş yanığı oluyor.bakacağın araçların çoğunda da boya olacaktır.10-15 yaşında araçlar.
önemli bi kazası olup olmadığına bakmak ve alırken sağlam bi ustaya göstermekte fayda var.
kilometrelerde oynama yapılıyor dikkat etmek lazım.
yakıt 10 lt ortalama. lpg 2.70 ise 0.27 krş ortalama tüketim olur aşağı yukarı.
dikkat edilmesi gereken hususlar,hava yastığı açılıp açılmadığı ve motoru elbette :)

Furkan
17.05.14, 21:53
Peki en az kaç model olmalı bu fiyata
Sendeki exclusive mi

FatihA
17.05.14, 21:57
yok sx di bendeki.
exclusive modeli 4 cam otomatik,abs vs var.
hocam temiz olsun da model çok önemli değil.2001 modeller ideal bence.

Furkan
17.05.14, 22:04
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-hatasiz-boyasiz-orjinal-97-bin-km-servis-bakimli-memurdan-141202495/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-hatasiz-boyasiz-takas-olur-163245660/detay
mesela bu ikisi boyasız diyor

Furkan
17.05.14, 22:06
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-degisensiz-boyasiz-orjinal-160742795/detay

bide bu ikisi var ikinci de boya var ama kaputta
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-1-6-marea-exlusive-lpgli-full-149712427/detay

Furkan
17.05.14, 22:07
brava yada stilo alınır mı hocam stilonun donanımı da çok fazla

Furkan
17.05.14, 22:09
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-ogretmenden-cok-temiz%2Cyeni-lpg-li-ve-73000-km-de-2005-liberty-155395404/detay
bu da var
demek sen sattın hocam ha ne aldın avensis mi?

Furkan
17.05.14, 22:11
vaktin var mı bilmiyorum hocam ama
parçaları o kadar pahalı değil diyorsun yani
kronik bir sorun var mı bu araclarda bilmemiz gereken

Furkan
17.05.14, 22:27
başka araç önerebilecek üstadım var mı Nejat hocam senin yorumun da çok kıymetli Dreampark Cenk hocam

Nejat
17.05.14, 22:32
başka araç önerebilecek üstadım var mı Nejat hocam senin yorumun da çok kıymetli Dreampark Cenk hocam

Marea tanımadığım bir araba. Onun için çok girmedim lafa. Küçük aile için Getz teklif edebilirim. 17 ay kullandık. Sorun çıkarmadı. 8 lt civarı benzin yakar. Rahat kullanımlı park sorunu olmayan bir araç. Parçası Hyundai serviste pahalı ama piyasadan alırsan ucuz. Çok temiz Getz bulma Şansın da yüksek. Modeli de daha yüksek olur. 2.el satış hızı çok iyi ve zarar ettirmez

Tapatalk
**NOTE 3 VN Rom V13.1 S5 TEMA*** OS 4.4.2 KitKat**
**NOTE 2 Zinse Rom V3.1 S5 TEMA*** OS 4.4.2.KitKat**

Android rom yükleme, root etme, recovery flaşlama, bootloader işlemleri
Samsung, HTC, LG, Sony ve MTK Replika cihazlar (http://www.444android.com)

Furkan
17.05.14, 22:37
Marea tanımadığım bir araba. Onun için çok girmedim lafa. Küçük aile için Getz teklif edebilirim. 17 ay kullandık. Sorun çıkarmadı. 8 lt civarı benzin yakar. Rahat kullanımlı park sorunu olmayan bir araç. Parçası Hyundai serviste pahalı ama piyasadan alırsan ucuz. Çok temiz Getz bulma Şansın da yüksek. Modeli de daha yüksek olur. 2.el satış hızı çok iyi ve zarar ettirmez

Tapatalk

bu arada hocam senin çocuk delikanlı olmuş maşallah yavv
yorumun için teşekkürler

Nejat
17.05.14, 22:52
bu arada hocam senin çocuk delikanlı olmuş maşallah yavv
yorumun için teşekkürler

Teşekkürler. Beraber büyüyoruz işte.

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=164956753

Tapatalk

Furkan
17.05.14, 23:01
hasar kayıtlıymış hocam airbag hatası da veriyor galiba ama modeli çok iyi tabi Nejat

Cenk
18.05.14, 05:29
küçük araba istyor olsaydım ki hiç sevmem getz yada eski kasa yaris
sedan istiyor olsaydım focus yada corona iki kasa da koşuma gidiyor...

FatihA
18.05.14, 08:12
vaktin var mı bilmiyorum hocam ama
parçaları o kadar pahalı değil diyorsun yani
kronik bir sorun var mı bu araclarda bilmemiz gereken
öyle kronik,çözülemeyecek bi arızası yok. ama bazı kaza yapmış araçlar oluyor,neresinden ne zaman nasıl bi arıza çıkacak belli olmuyor.

Nejat
18.05.14, 08:14
hasar kayıtlıymış hocam airbag hatası da veriyor galiba ama modeli çok iyi tabi Nejat

Hasar kayıtlı ne demek ki. Araba kaz yapmış sigortada hasar görünüyor. Pert kayıtlı değil araba. :) zaten adamda 2 parça da boya var demiş.

Tapatalk

FatihA
18.05.14, 08:19
Hasar kayıtlı ne demek ki. Araba kaz yapmış sigortada hasar görünüyor. Pert kayıtlı değil araba. :) zaten adamda 2 parça da boya var demiş.

Tapatalk

bu hasar kayıtlı konusu şaka gibi :) maaliyet önemli burada kayıtlı olması sorun değil.
mesela kaskolu aracının sağ tarafı çizilse ve kaskodan faydalanarak sağ tarafı boyatsan,al sana 1000-1500 tl hasar kayıtlı araç.

Nejat
18.05.14, 08:49
bu hasar kayıtlı konusu şaka gibi :) maaliyet önemli burada kayıtlı olması sorun değil.
mesela kaskolu aracının sağ tarafı çizilse ve kaskodan faydalanarak sağ tarafı boyatsan,al sana 1000-1500 tl hasar kayıtlı araç.

Sattığım honda da 11.750 tl hasar kaydı vardı. Tek parça bile boyalı değildi ne on takım nede altında zerre kadar sorun yoktu. Hile ile alınmış bir para idi. Cem honda ya gittim ve araç için tam expertise aldım. Sigorta şirketine gidip dosya olarak verdim. Parayi alan tamirci ve sigorta elemanından parayı geri aldılar. Bu şekilde hileli çok fazla olay var. Ortağın honda da aynı. Onda da 6.000 tl var ve 2 parça boyalı. 2 parça dediğim 2 ön çamurluk. 100 tl den 200 tl en fazla. Bu iş saçma sapan

Honda dan önceki i30 sağ taraf kaput ve bagaj değişmişti. Hasar kaydı 1300 tl idi. Çünkü adam ne sigorta ne kasko kullanmış. Tamamen cepten yaptırmış

Tapatalk

Furkan
18.05.14, 08:59
Valla üstadlar değerli yorumlarınıza teşekkürler bu araba konusu ayrı bi dünya :D

FatihA
18.05.14, 09:01
dilimiz döndüğü kadar :)
getz ler bence biraz küçük,konfor ve yedek parça durumlarını bilmiyorum.
eğer acelen yoksa yapılacak şey belli.
oturacaksın bilgisayar başına,açacaksın ikinci el araç satış sitelerini ve her gün takip edeceksin :)
16 bin tl paran varsa 17500 e kadar fiyatı olan araçlara bakıp,sıkı bi pazarlığa gireceksin :)

Cenk
18.05.14, 09:19
dilimiz döndüğü kadar :)
getz ler bence biraz küçük,konfor ve yedek parça durumlarını bilmiyorum.
eğer acelen yoksa yapılacak şey belli.
oturacaksın bilgisayar başına,açacaksın ikinci el araç satış sitelerini ve her gün takip edeceksin :)
16 bin tl paran varsa 17500 e kadar fiyatı olan araçlara bakıp,sıkı bi pazarlığa gireceksin :)

teknik olarak doğru ama mutlaka araç alındıktan sonra bir miktar ihtiyat akçesi ayrılmalı. Malum ilk hevesle insan sağını solunu
toparlamak istiyor. Yeni paspaslar ,biraz aksesuar yeni balatalar gibi...

bir de çokça duyduğum şikayetler arasında şöyle bir şey de var...
araç pazarlığı bittikten sonra ertesi gün noter tesliminde araçtaki o lastikler gidiyor yerine eski latikler takılmış olarak itelenmeye çalışılıyor adamlar bijon anahtarını bile almayı hak zanndiyor ya ona yanarım, dikkatli olunmalı...

lastik tarihleri kontrol edilmeli 4 yıldan eski lastiklerin özelliklerini yitirdiği göz önünde bulundrulmalı....

Furkan
18.05.14, 09:47
Her türlü insan var
Bakalım nasibimiz hayırlısı olsun

FatihA
18.05.14, 10:04
Her türlü insan var
Bakalım nasibimiz hayırlısı olsun

Allah karşına hep iyi insanlar çıkarsın kardeşim. cenk abinin de dediği gibi işler oluyor maalesef. en büyük avantajın İstanbul d olman.her türlü araca kolayca ulaşabilirsin.

Furkan
18.05.14, 10:10
Allah karşına hep iyi insanlar çıkarsın kardeşim. cenk abinin de dediği gibi işler oluyor maalesef. en büyük avantajın İstanbul d olman.her türlü araca kolayca ulaşabilirsin.
sağol hcam Allah Razı olsun cümlemiz iyi inşalarla karşılaşalım

Hayırlısı olsun hakkmızda bakalım

Cenk
18.05.14, 10:13
bana bildirimler ya geç geliyor yada hiç gelmiyor....:livid:

Furkan
18.05.14, 11:18
E posta açık mi hocam o daha hızlı gelir

Furkan
18.05.14, 18:11
Üstadlar 2000 model sedan polo ya ne dersiniz ?

Nejat
18.05.14, 18:33

Allahınızı severseniz nereden buluyorsunuz o arabaları, sedan polo ya 17,000 tl vermek yerine 500 tl ye adam gibi bir bisiklet al daha iyi. 42 yaşındayım, işim otomotiv, toplam 40 dan fazla araba aldım sattım, en az bir o kadar da eş dosta araba aldım, 2 tane çok samimi galerici arkadaşım var, az biraz yazdıklarımıza itibar edin gözünüzü seveyim. sizler benim kardeşim abim dostumsunuz, önemsemeyecek olsam bunları yazmam. Emre ile de şu an aynı şekilde yazışıyorum. yazık paralarınıza

Nejat
18.05.14, 18:39

Allahınızı severseniz nereden buluyorsunuz o arabaları, sedan polo ya 17,000 tl vermek yerine 500 tl ye adam gibi bir bisiklet al daha iyi. 42 yaşındayım, işim otomotiv, toplam 40 dan fazla araba aldım sattım, en az bir o kadar da eş dosta araba aldım, 2 tane çok samimi galerici arkadaşım var, az biraz yazdıklarımıza itibar edin gözünüzü seveyim. sizler benim kardeşim abim dostumsunuz, önemsemeyecek olsam bunları yazmam. Emre ile de şu an aynı şekilde yazışıyorum. yazık paralarınıza

vedat1966
19.05.14, 10:07

Aynı eniştem gibi konuşuyorsun. Kendisi de araba alıp satar (galeri değil arada) Aldığı yeni araba dünyanın en güzel arabasıdır. Taki satıncaya kadar sattıktan sonra sattım kurtuldum der yeni aldığı arabayı göklere çıkarır. Marka kişinin tercihidir. Küçümsememek lazım.

En sevdiğim cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi.

Nejat
19.05.14, 10:26
Aynı eniştem gibi konuşuyorsun. Kendisi de araba alıp satar (galeri değil arada) Aldığı yeni araba dünyanın en güzel arabasıdır. Taki satıncaya kadar sattıktan sonra sattım kurtuldum der yeni aldığı arabayı göklere çıkarır. Marka kişinin tercihidir. Küçümsememek lazım.

sanırım yazılanları okumadın

20 yaşından beri kendime ait arabalarım

230.6 78 model mercedes
79 model tsw reno
78 model ww golf gti
92 model tempra SX-A
92 model tofaş kartal
92 model flash
98 model 306 s16
96 model olması lazım uno s
2008 astra sedan
2006 accent
2008 i30
2010 civic 1.8 sedan
2011 civiz 1,6 elegance
2006 getz
2008 city
2006 starex
2005 opel combo
2006 opel corsa
2007 mareva
2008 passat

bir o kadar da hiç kullanmadan sırf paramı değerlendirmek için aldığım ve galeriden çıkartmadığım arabalarım vardır. bunlar benim birebir sürdüğüm araçlar. bunları hepsinide övecek olsam marka kalmaz yerecek olsam marka kalmaz
accent ve i30 u satalı yıllar olmuş, bu rakam aralığında kim sorsa al derim, sıfır sorun yaşadım. opel combo hariç hiç bir aracı al demem, araba demeye bin şahit lazım, arkadaş insignia aldı, 7.000 tl zarar ile sattı ( kurtuldu ) , 306 sürekli elektrik arızası çıkarır, nasıl diyim git 306 al diye.
senin enişteni anladım ben, çevremde o şekilde çok var, demek ki onlardan biri. biz ispatlı delilli konuşuruz. sallama olmaz. benim burada yazdığım bir şeyi çıkın servislere sorun, aksi bir şey derlerse bu forumda ki hissemi devrederim hemen.
adam polo sedan diyor, ben ona nasıl al diyim. araba değil eşşek, hatta eşşo lu eşşek, tertibim xsara aldı, arabaya klima takılamıyor, kuzen 206 ile 70 km hızda kaza yaptı ölümden döndü, araba 2 ye katlandı, nasıl al diyim, benim accent e önden arkadan vuran vurana idi, bir kez kaportaya gitmedim, araba tam taksici arabası, i30 da aynı şekilde çok sağlamdı.
civic i 37 gün sürdüm 15 lt yakıtı var, nasıl denir ekonomik araba diye.

sen bulaşık olacaksın ama bana bulaştıramazsın, enişten malını satmak için öviyordur muhakkak, o da normal bir durum, ama ben tanıdığım ile araba alış verişi yapmam. dostluk bozulur muhabbet kesilir diye, kimi de aldığı 5 para etmez arabaları sürekli eşe dosta kakalamaya çalışır, sanırım senin enişten de o tayfadan.
hadi geçmiş olsun

Erdem24
19.05.14, 12:55
Simdi fiestaya yoneldim
1.25
82hp
? Ne dersiniz 2011 model

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nejat
19.05.14, 13:08
Simdi fiestaya yoneldim
1.25
82hp
? Ne dersiniz 2011 model

fiesta benim çok hoşuma gidiyor. kimseden şikayet duymadım ve çok ekonomik bir araç. içi vs çok şık. temiz bulursan kaçırma tabii ki

vedat1966
19.05.14, 14:15
sanırım yazılanları okumadın

sen bulaşık olacaksın ama bana bulaştıramazsın, enişten malını satmak için öviyordur muhakkak, o da normal bir durum, ama ben tanıdığım ile araba alış verişi yapmam. dostluk bozulur muhabbet kesilir diye, kimi de aldığı 5 para etmez arabaları sürekli eşe dosta kakalamaya çalışır, sanırım senin enişten de o tayfadan.
hadi geçmiş olsun

Bulaşık biri varsa oda sensin. Okuduğunu da anladığını sanmıyorum. Anlayamayacağın için de sana laf yetiştirmeyeceğim.

Sıradan satıcının tekisindir.

Furkan
19.05.14, 15:44
Arkadaşlar herkese saygımız vardır
Ben broadway den başka araba satin almadım o yüzden de bilgisi olan güvendiğim sizlere soruyorum Nejat hocam senin söylediklerine itimat etmemek için sormuyorum araştıran bilgili olan biri olduğun için soruyorum
Verdiğin bilgiler e ve yorumlarına çok teşekkürler
Alacağım arabaya büyük ihtimal 3 sene falan bineceğim uzun yola da çıkacağım nasip olsa
Ismini yazmadığım forumda tanımadığım arkadaşlar yorumları kendilerinde kalsin
Herkese iyi forumlar

Furkan
19.05.14, 15:47
Verebileceğim en fazla 16 olduğu ve alacağım arabanın muhakkak bakım isteyeceğini düşündüğüm için olabildiğince masrafsiz bakmaya çalışıyorum

Nejat
19.05.14, 16:06
Verebileceğim en fazla 16 olduğu ve alacağım arabanın muhakkak bakım isteyeceğini düşündüğüm için olabildiğince masrafsiz bakmaya çalışıyorum

dacia sandero da bakabilirsin, hem kibar, hem modelli hem reno motor daha ne olsun. çalıştığımız bir firmada logan var filo olarak aldılar, çok memnunlar, sonuçta o da dacia, Emre De de vardı sanırım

Cenk
19.05.14, 17:24
eğer fiyat uyarsa sandero da benim aklıma yattı....

FatihA
19.05.14, 17:31
16 bin üst limit ama.

tapatalk

Nejat
19.05.14, 17:41
16 bin üst limit ama.

tapatalk

16-18 aralığında kıyamet gibi. Is ciddiye binince fiyat geri gelecektir. Internet fiyatına aldanma. O her zaman 1-2 fazladır

Tapatalk

Furkan
19.05.14, 17:46
Sandero yok ki hocam o fiyata
Logan var ama

FatihA
19.05.14, 17:50
16-18 aralığında kıyamet gibi. Is ciddiye binince fiyat geri gelecektir. Internet fiyatına aldanma. O her zaman 1-2 fazladır

Tapatalk

Sandero mu abi 16-18 aralığında.

tapatalk

Nejat
19.05.14, 17:53
Sandero mu abi 16-18 aralığında.

tapatalk

http://www.sahibinden.com/dacia-sandero?sorting=price_asc

Hem ucuz hem iyisi yok malesef :) .... Ama en azından yaş olarak genç olsunki metal ömrü bitmemiş olsun

Tapatalk

FatihA
19.05.14, 17:55
İyiymiş valla ☺

tapatalk

Nejat
19.05.14, 17:57
Ben olsam şu arabaya çoktan Salça olmuştum

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=164837721

Tapatalk

FatihA
19.05.14, 18:33
1.4 motor hantal olmaz mı ki? Bu araçların kaç kg civarı ki.

tapatalk

Furkan
19.05.14, 18:42
Valla üstad sağol ya baktım da güzel hakikaten düşer mi acaba fiyatı ne dersin

Furkan
19.05.14, 18:53
900 kg hocam

Cenk
19.05.14, 19:14
1.4 motor hantal olmaz mı ki? Bu araçların kaç kg civarı ki.

tapatalk

alfa ya binen birisi için hantal klaır tabiii:highly_amused::highly_amused:

FatihA
19.05.14, 19:22
alfa ya binen birisi için hantal klaır tabiii:highly_amused::highly_amused:

Ama 900 kg imiş abi :) benim Alfa bile 1200 kg ya Hu.

tapatalk

Nejat
19.05.14, 19:24
Ama 900 kg imiş abi :) benim Alfa bile 1200 kg ya Hu.

tapatalk

Artık moda küçük motor. Ben bu saatten sonra min 1.8 alırım. 1.6 olursa beygir olacak en azından. Benim canavar 2.0 140 hp 6 ileri 245 görmüştüm. Ağırlık 1600 ama ben 2 defa katarak girdim 1850 kg geliyor

Yağ gibi akaaaaarrŕr :)

Tapatalk

FatihA
19.05.14, 19:26
Artık moda küçük motor. Ben bu saatten sonra min 1.8 alırım. 1.6 olursa beygir olacak en azından. Benim canavar 2.0 140 hp 6 ileri 245 görmüştüm. Yağ gibi akaaaaarrŕr :)

Tapatalk

Abi haklısın ama küçük motor turbo olmalı :)

tapatalk

Nejat
19.05.14, 19:28
Abi haklısın ama küçük motor turbo olmalı :)

tapatalk

Ben en gec 10 sene içinde 1.2 motor çöplüğü olacağına eminim. Opel motor toplamaya çoktan başladı bile. Insignia ile küçük motor yüksek tork ve beygir geliştirmeyi o başlattı ama malesef kucağında patladı

Tapatalk

FatihA
19.05.14, 19:29
1.6 ideal bence :)

tapatalk

Nejat
19.05.14, 19:32
1.6 ideal bence :)

tapatalk

Mercedes C180 yani 1800 motor kasa halen kod C180 ama motor 1.6 .Mercedes bile yüksek vergi yüküne dayanamadı. Benim vergi yıllık 1800 tl civarı. 1.6 arabanın Nerede ise 2.5 vergisi ancak bu kadar ediyor

Tapatalk

Dreampark
20.05.14, 09:41
Furkan Nejat

Hocam bilmiyorum araştırdınmı baktınmı ama 17.000TL civarında alınabilecek araçlardan benim en çok hoşuma giden ve parasını sonun kadar hak eden Fiat Stilo. Eğer o olmazsa aylarca bakıp temizini bulabilirsem 147'di olur. Nejat abinin yarumunu da merak ediyorum. Fiat Stilo hem kasası hem özellikleri açısından emsalsizdir. Yani o paraya kendi yaşlarında bu kadar özelliği olan araç yok gibi birşeydir. Eğer daha önce bakmadıysan bir araştırmanı tavsiye ederim.

Az paraya çok konfor :))

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-full-plusfulll-161855592/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-full-stilo-lpg-benzin-165234600/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-ogretmenden-temiz-stilo-1.6-lpg-li-164290580/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-stilo-1.9-jtd-diynamic-full-plus-full-164004069/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-orjinal-125-bin-km-de-163222380/detay

Ortalama özellikleri;

*ABS

*Yol bilgisayarı

*Çift bölgeli dijital klima (Çoğu arabada sadece önde bulunur)

*Sürücü ve yolcu hava yastığı

*City modlu (mükemmel şehir içi kullanım kolaylığı), yükseklik ve derinlik ayarlanabilir direksiyon

*6 hoparlörlü cd çalarlı ***** sistemi

*Elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynaları

*Soğutmalı – ısıtmalı üst torpido (torpidodan ayrı olarak)

*Hız limit radarı (sesli ve ışıklı uyarı)

*Anlık yakıt tüketimi gösterimi

*Sıkışma kontrollü otomatik camlar

*Ön kol dayama

*Arkada 3 noktada emniyet kemerleri

*Yükseklik ayarlı sürücü koltuğu

* Yüksekliği ayarlanan ön ve arka koltuk kafalıkları

*20 km hızda otomatik kilitlenen kapılar

*Ön ve arka disk fren

*Far yükseklik ayarı

*Aydınlatmalı ön kapı içleri

*Geniş kapı içi cepleri

*Sürücü ve yolcu harita okuma lambaları

*Arkadaki yolcular için sağ ve sol okuma lambaları

*Çift parça katlanır arka koltuklar

*Kapıları, camları, ve bagaj kapağını açıp kapatan uzaktan kumandalı kontak anahtarı

*370 lt arka bagaj hacmi arka koltuklar katlandığında 1120lt

*103 BG 16V 1600 cc Motor…

Erdem24
20.05.14, 09:46
ustalar sizce hangisi?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sehir-ici-lpg-de-250-kurus-yakar-kazasiz-boyasiz-37500-de-165081306/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-temiz-orjinal-kusursuz-arac-147513058/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ayber-otomotivden-2012-ford-fiesta-1.25-trend-163526707/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-kara-simsek-fiesta-1.25i-stil-pak-2009-72100km-164232797/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sabihinden-yakit-cimrisi-temiz-degisensiz-kazasiz-2010-fiesta-164757515/detay/

Nejat
20.05.14, 10:34
Dreampark
stilonun hastasıydım bir ara, hele tek kapı ve sarı renk olana bitiyordum. çok yıpranmış da görmüyorum. tabii ki alınabilir. güzel arabalar.

Nejat
20.05.14, 10:42
Emre

163526707 bu güzel

Dreampark
20.05.14, 10:48
Aynen öyle Emre. Bizim burada arkadaş toki için aracını satmıştı. Sonra arabasız yaşamın olmadığını anlayınca arayışa girdi. Ortalama 15000-18000 TL araç araştırıyordu. 5 ay oldu neredeyse :) Sonunda bu araçta karar kıldı. Çünkü tüm kapılar bu araca çıkıyor :D Benimde hoşuma gitmedi değil. Dediğim gibi temizini o fiyatlara bulabilirsem AR147 ilk sırada olmazsa stilo.

Furkan
20.05.14, 13:44
Aynen öyle @Emre (http://www.444android.com/member.php?u=1). Bizim burada arkadaş toki için aracını satmıştı. Sonra arabasız yaşamın olmadığını anlayınca arayışa girdi. Ortalama 15000-18000 TL araç araştırıyordu. 5 ay oldu neredeyse :) Sonunda bu araçta karar kıldı. Çünkü tüm kapılar bu araca çıkıyor :D Benimde hoşuma gitmedi değil. Dediğim gibi temizini o fiyatlara bulabilirsem AR147 ilk sırada olmazsa stilo.hocam zaten mesajların başında da sormuştum ama biraz tırsıp vazgecmiştim avrupa araba ve az sayıda olduğu için parça sı sıkıntı olur mu diye üstadlar onayladıysa
ne ala bakayım o zaman

FatihA
20.05.14, 13:47
hocam zaten mesajların başında da sormuştum ama biraz tırsıp vazgecmiştim avrupa araba ve az sayıda olduğu için parça sı sıkıntı olur mu diye üstadlar onayladıysa
ne ala bakayım o zaman

İstanbul da parça sıkıntısı korkusu :)
Ben Kayseri de kullanıyorum ☺

tapatalk

Dreampark
20.05.14, 14:56
İstediğin yere bak kullananlardan kolay kolay sıkıntı işitmezsin. Parça sıkıntısı fiatta hemde istanbul'da!!!

Nejat
20.05.14, 15:12
istanbul'da bulunamayacak parça yok. sıfır ucuz bulamazsan çıkma alırsın :)

Erdem24
20.05.14, 19:17
istanbul'da bulunamayacak parça yok. sıfır ucuz bulamazsan çıkma alırsın :)

Aynisinin tipkisini soyledim bugun

Furkan
20.05.14, 20:11
Aynisinin tipkisini soyledim bugun
aynen söyldi :D

Erdem24
21.05.14, 07:44
dün bi fiesta ile anlaştım, adamla el sıkıştık, bugün söyldiği fiyat düşük geldi iptal etti..

Nejat
21.05.14, 08:06
dün bi fiesta ile anlaştım, adamla el sıkıştık, bugün söyldiği fiyat düşük geldi iptal etti..

hayırlısı, sattıktan sonra gözü kalırsa hayır gelmez o maldan

Furkan
21.05.14, 17:26
Bu iki mi oldu

Erdem24
21.05.14, 19:28

Bu iki mi oldu

Ve sonunda satin aldik hayirlisiyla...
Allah sizlere daha iyisini nasip eder insallah...

Furkan
21.05.14, 20:03

Hayırlı olsun

MuesTie
21.05.14, 20:07
Emre kaça aldın model km nedir paylaşır mısın? Hayırlı olsun allah kaza bela vermeden binmeyi nasip etsin. Fiesta bence sınıfının en iyi arabalarından diye düşünüyorum .

LG G2 || Tapatalk

Erdem24
21.05.14, 20:16
Fiesta gayet guzel abi.
Tasarimi iyi motoru 1.25 82 beygir (yakit ve performans olarak fena degil)
Vergi avantaji iyi.
2010 model
Atiker Lpg'li. Ruhsata isli degil isletecegim. Adam projeyi falan hazirlamis ama muayeneyi bekliyormus. Satarken soylemedi ama sirf araba temiz diye bozmadim artik.
Firtina gri diye gecen lacivert renk. Ici krem doseme
37500 km'de
Tamponlarinda dahi boya yok. Temiz guzel araba.
28000e aldim

Furkan
20.06.14, 22:39
2008 getz aldım arkadaşlar
Allah olmayanlara da nasip etsin
0

Nejat
20.06.14, 23:06
2008 getz aldım arkadaşlar
Allah olmayanlara da nasip etsin
0

resim felan atarsın artık. hayırlı olsun. çok akıllıca bir yatırım olduğunu göreceksin

Furkan
20.06.14, 23:50
Atarız insaaAllah hocam sağol yardımın için
Fikir veren tüm arkadaşlara teşekkürler

Furkan
21.06.14, 23:27
Nejat hocam araba dizel
Bir mavi bir kırmızı ışık çıkıyor kontağı açınca kırmızı sönüyor ama mavi bir süre daha araba yürüyünce bile yanik kalıyor aldığım adam bunlar sönmeden
Çalıştırma demişti kontağı açınca epey bekliyorum sönmüyor nedir bu mavi ışık neye yarar

Nejat
22.06.14, 09:31
Nejat hocam araba dizel
Bir mavi bir kırmızı ışık çıkıyor kontağı açınca kırmızı sönüyor ama mavi bir süre daha araba yürüyünce bile yanik kalıyor aldığım adam bunlar sönmeden
Çalıştırma demişti kontağı açınca epey bekliyorum sönmüyor nedir bu mavi ışık neye yarar

Mavi ışık ısıtma bujisi dir. Eğer 1 dk içinde sönmüyor ise arıza söz konusu olabilir

Tapatalk
**NOTE 3 VN Rom V14.1 NC1 modem S5 TEMA*** OS 4.4.2 KitKat**

FatihA
22.06.14, 10:20
Işığın görüntüsü yok mu?

tapatalk

Furkan
22.06.14, 10:44
Var hocamda telefondan foto atamıyorum ki

Furkan
22.06.14, 12:22
Kayıt hafızasi 170 kb aşıyor diye bi uyarı veriyor fotoğraf paylaş deyince

Nejat
22.06.14, 12:27
Kayıt hafızasi 170 kb aşıyor diye bi uyarı veriyor fotoğraf paylaş deyince

Bana whatsapp dan atsana resmi. Numaram olacak sende

Tapatalk

Furkan
22.06.14, 12:31
https://db.tt/kQ6Krkqj

Furkan
22.06.14, 12:33
Dropbox geldi aklıma hocam

Furkan
22.06.14, 12:34
Sana da gönderdim Nejat hocam

FatihA
22.06.14, 13:12
Hararet ışığı değil mi o. Bazı araçlarda su seviye uyarısı var belki odur. MOTOR suyunu kontrol et bi, eksikse tamamlayıp kontrol et ışık hala yanacak mı.

tapatalk

Nejat
22.06.14, 14:22
Hararet ışığı değil mi o. Bazı araçlarda su seviye uyarısı var belki odur. MOTOR suyunu kontrol et bi, eksikse tamamlayıp kontrol et ışık hala yanacak mı.

tapatalk

10 dk sonra sönüyor diyor. Dur ben bir katalog dan bakayım

Tapatalk

Furkan
22.06.14, 14:42
FatihA Nejat
Su ve yağ normal seviyede hocam

Nejat
22.06.14, 15:54
FatihA Nejat
Su ve yağ normal seviyede hocam

Soğutma su seviyesi cam suyu seviyesi olarak vermiş.

Tapatalk

Furkan
22.06.14, 17:52
Soğutma su seviyesi cam suyu seviyesi olarak vermiş.

Tapatalk

soğutma suyu neresinde oluyor ki
kitapçık mi var hocam sende

HTC Sensation XE with Beats Audio cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nejat
22.06.14, 17:54
soğutma suyu neresinde oluyor ki
kitapçık mi var hocam sende

Upload ediyorum. Az sonra link veririm

Tapatalk

Nejat
22.06.14, 18:40
https://www.dropbox.com/s/pipupkm83yf14sp/getz.pdf

Tapatalk

Furkan
22.06.14, 18:41
Hocam ansiklopedi gibisiniz

Nejat
22.06.14, 19:03
Hocam ansiklopedi gibisiniz

Takıntı diyelim. Her aldığım aracın kataloğunu elde etmeye çalışır ve forumlarına üye olurum

Tapatalk

Furkan
22.06.14, 19:07
Takıntı diyelim. Her aldığım aracın kataloğunu elde etmeye çalışır ve forumlarına üye olurum

Tapatalk

hangi forumu onerirsin hocam
dizeller için özel dikkat etmemiz gereken neler var biraz bilgi toplayayim diyorum

Nejat
22.06.14, 19:53
hangi forumu onerirsin hocam
dizeller için özel dikkat etmemiz gereken neler var biraz bilgi toplayayim diyorum

Sor soruyu bekle cevabı. Sadece Passat forum hızlı cevap veriyor. Honda cılara soruyorsun. Bende öyle sorun yok diyorlar. i30 Hyundai de fena değildi. Ama sen getz cilere takılacaksın artık

Tapatalk

Furkan
26.06.14, 19:54
Sor soruyu bekle cevabı. Sadece Passat forum hızlı cevap veriyor. Honda cılara soruyorsun. Bende öyle sorun yok diyorlar. i30 Hyundai de fena değildi. Ama sen getz cilere takılacaksın artık

Tapatalk

üstad cam suyu bitmiş doldurdum ışık yanma mevzusuna da yarın bakacağım dönüş yaparım tekrardan teşekkürler

facebook müşteri hizmetleri