PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Bilgi] Android 4.4 KitKat için açık kaynak kodları...

Murad Ali
10.04.14, 08:47
http://img.tapatalk.com/d/14/04/10/4adaruja.jpg

Google'ın yayınlamış olduğu açık kaynak kodlarını Forum'da göremeyince 444Android.com'da Developer's düzeyinde arkadaşlar'la paylaşmak istedim...
Bende bir Yazılım'cı olarak incelediğimde aslında Google bu konuda biraz hayal kırıklığı yaşattı...
Beklenenin çok altında kaldı ama yinede isteyen genel kullanım için yapacağı işlerde isteyende Google'dan bağımsız kendi cihazları için bu işletim sistemini düzenlemek isteyen Developer's düzeyinde arkadaşlar aşağıda ki vereceğim Link'de Android 4.4 KitKat açık kaynak kodlarını bulabilirler...

android.googlesource.com (https://android.googlesource.com/platform/art/+/kitkat-release)

İyi Forumlar

Nejat
10.04.14, 09:07
ben xda da n900 serisi için cm veya aosp tarzı romlar için talep başlığı açtım, adam bana tutmuş cm açık kaynak kodlarını vermiş, buradan indir ve kendin yap diye. bilsem niye isteyeyim diye özelden mesaj yazdım adama . ne gülmüştüm kendi kendime. bence Türkiyede kaynak kodlarını alıp rom yapabilecek 1 kişi bile yok. bu kadar geliştik yani

Murad Ali
10.04.14, 09:21
ben xda da n900 serisi için cm veya aosp tarzı romlar için talep başlığı açtım, adam bana tutmuş cm açık kaynak kodlarını vermiş, buradan indir ve kendin yap diye. bilsem niye isteyeyim diye özelden mesaj yazdım adama . ne gülmüştüm kendi kendime. bence Türkiyede kaynak kodlarını alıp rom yapabilecek 1 kişi bile yok. bu kadar geliştik yani

Sen süpersin Nejat benide güldürdün...
Aslında aradığın o Rom'u yapacak olan Türk var da ihtiyarladı ve çok yorgun...

Nejat
10.04.14, 09:28
Sen süpersin @Nejat (http://www.444android.com/member.php?u=3) benide güldürdün...
Aslında aradığın o Rom'u yapacak olan Türk var da ihtiyarladı ve çok yorgun...

ence o yaşlanmamış da bunalıma girmiş. bak bahar geldi, söyle ona açsın camını, derin bir nefes alsın, kuşalara börtü böceğe baksın, hayatı içine çeksin. yaş ile yaşlanılmaz, yaşlanan beyindir

Murad Ali
10.04.14, 09:37
ence o yaşlanmamış da bunalıma girmiş. bak bahar geldi, söyle ona açsın camını, derin bir nefes alsın, kuşalara börtü böceğe baksın, hayatı içine çeksin. yaş ile yaşlanılmaz, yaşlanan beyindir

Ahh be Nejat kardeşim bir bilsen..
Ben Beyin kanaması geçirdim 2 yıldır sağ tarafım tutmuyor keşke camı çerçeveyi açarak geriye dönüş olabilseydi.?

Nejat
10.04.14, 11:28
Ahh be Nejat kardeşim bir bilsen.. Ben Beyin kanaması geçirdim 2 yıldır sağ tarafım tutmuyor keşke camı çerçeveyi açarak geriye dönüş olabilseydi.?damdan düşenin halinden damdan düşen anlarmış. sıkıntıların ve üzüntülerin her ne kadar tarafımızca bilinmese de bizim için kolay gibi gelsede çok zor olduğu kesin. Allah daha beterinden saklasın demek ve geçmiş olsun demekten başka elimizden bir şey gelmiyor. Allah daha büyük acılar vermesin inşallah.

Cenk
10.04.14, 11:56
Murad Ali bey geçmiş olsun. Biz hayatı ikiye ayırıyoruz başkalarını hayatı ve kendi hayatımız, ama başkaları dediğimiz insanların acılarının bizim hiç yaşamayacağımızı düşündüren bize öyle hissettiren bir gen var içimizde maalesef ve o kötü zamanlar gelip çatıncaya kadar asla görmek istemiyoruz....

inşallah tez zamanda afiyetler diliyorum

Murad Ali
10.04.14, 12:46
damdan düşenin halinden damdan düşen anlarmış. sıkıntıların ve üzüntülerin her ne kadar tarafımızca bilinmese de bizim için kolay gibi gelsede çok zor olduğu kesin. Allah daha beterinden saklasın demek ve geçmiş olsun demekten başka elimizden bir şey gelmiyor. Allah daha büyük acılar vermesin inşallah.

Murad Ali bey geçmiş olsun. Biz hayatı ikiye ayırıyoruz başkalarını hayatı ve kendi hayatımız, ama başkaları dediğimiz insanların acılarının bizim hiç yaşamayacağımızı düşündüren bize öyle hissettiren bir gen var içimizde maalesef ve o kötü zamanlar gelip çatıncaya kadar asla görmek istemiyoruz....

inşallah tez zamanda afiyetler diliyorum

Arkadaşlar güzel dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum...
Yüce Rabbim'e şükürler olsun ki sıkıntı yok tamam sağ tarafımı tam anlamıyle kullanamıyorum ama tedavi devam ediyor zaten bu aralar o nedenle Türkiye'deyim ve ayaktayım çok şükür sadece artık eskisi gibi işler yapamıyorum ben onu dile getirdim... Teşekkürler...

Styla
10.04.14, 18:37
Gecmis olsun en kisa zamanda sagliginiza kavusmanizi diliyorum

HTC ONE | Android rom yükleme, root etme, recovery flaşlama, bootloader işlemleri
Samsung, HTC, LG, Sony ve MTK Replika cihazlar (http://www.444android.com)

Murad Ali
21.05.14, 09:02
Güncellendi

ademsadik
01.07.14, 21:49
Murad Ali abi geçmiş olsun, mevlam beterinden saklasın, tez zamanda eski sağlığınıza kavuşmanız dilerim...

Murad Ali
01.07.14, 21:57
Murad Ali abi geçmiş olsun, mevlam beterinden saklasın, tez zamanda eski sağlığınıza kavuşmanız dilerim...

Teşekkürler ademsadik kardeşim artık o günler geride kaldı Yüce Rabbim düşmanıma bile vermesin beyin kanaması berbat birşey...

Sent from my SM-N920S Note 4 using XDA Premium 4