PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : Andorid Telefonlara Apk+SD dosyaları yükleme (*****lu)

emirozcopur
21.03.14, 23:57
Çoğu android kullancısı bu yöntemi biliyor ama androide yeni katılmış ve google play'deki paralı uygulamaları internet üzerinden bedavaya yüklemeyi bilmeyen arkadaşlar için ***** hazırladım :)
https://www.*******.com/watch?v=QNMDLxoVIqc
Gta Sa örnek için yaptım hemen hemen bütün oyunlarda yöntem aynıdır.Yapamayan arkadaşlara yardımda bulunurum.Yorum yazmanız yeterli :)

TechMaN
21.03.14, 23:59
Bide oyunların sd sini sıkıştırma yöntemi olsaydı . 2 gb ye yakın oyunu indirmek herkesin zaman ve paketine uymaz

██444█▓▒ TapatalK ▒▓█note2██

emirozcopur
22.03.14, 00:04
Bide oyunların sd sini sıkıştırma yöntemi olsaydı . 2 gb ye yakın oyunu indirmek herkesin zaman ve paketine uymaz

Oyunlarin sd si sıkısıyor mu bilmiyorum oyle bi yontem varsa bizleri aydinlatirsan sevinirim.Demek istedigin sanirim pc oyunlarindaki black box surumu gibi.Androidde de varmi bilmiyorum.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TechMaN
22.03.14, 00:15
Aslında var sıkıştırma ama riskli . Örneğin vista yı 20 mb ye sıkıştıryorlar. Özel bir zip programı var adını unuttum onunla açıyorlar. Ama ufak bir hata hasara sebep oluyor .

emirozcopur
22.03.14, 00:19
Aslında var sıkıştırma ama riskli . Örneğin vista yı 20 mb ye sıkıştıryorlar. Özel bir zip programı var adını unuttum onunla açıyorlar. Ama ufak bir hata hasara sebep oluyor .

Oyunu hatali oynamak yerine hic oynamamak daha iyidir diye dusunuyorum.O yuzden boyle seylere gerek yok.2gb a kıymak lazım.Hem markete para veripte hem 2gb harcamak yerine para vermeden 2gb indirmek tabi ki daha mantıklı.Aslında her oyunu veya programi boyle kurmamak lazim.Indirime giren uygulamalari satin alarak gelistiriciye destek olmayi unutmayalim :)

TechMaN
22.03.14, 00:28
Dediğin ayrı bir konu. Ama dediğim ise paketi olmayıp evinde de neti olmayanlar için. SD data birinde varsa yakın ise zaten sıkıştırma dan verirsin ama uzaktaki online vermek yani indirmek büyük dert .

emirozcopur
22.03.14, 00:29
Dediğin ayrı bir konu. Ama dediğim ise paketi olmayıp evinde de neti olmayanlar için. SD data birinde varsa yakın ise zaten sıkıştırma dan verirsin ama uzaktaki online vermek yani indirmek büyük dert .

Evet sizde haklısınız ama dedigim gibi sıkıstırma yontemi hakkinda hicbir bilgim yok malesef

TechMaN
22.03.14, 00:37
Bu kadar güzel sohbetten sonra bu konu üzerinde duracağım. Sıkıştırma ve sd yi hızlı indirme çözümü

emirozcopur
22.03.14, 00:39
Bu kadar güzel sohbetten sonra bu konu üzerinde duracağım. Sıkıştırma ve sd yi hızlı indirme çözümü

Tam olarak ne yapacaksiniz anlayamadim

emirozcopur
22.03.14, 00:40
H

Zinse v2.5

emirozcopur
22.03.14, 00:42
Cozumunu mu bulacaksiniz tam olarak bunu mu demek istediniz

Zinse v2.5

TechMaN
22.03.14, 00:46
1 gb lik oyunu 20 mb ye sıkıştırıp upload edip indirmeyi düşünüyorum. Sonrada bunu bir daha açmalıyım. Pc de bluestacx android emu ile test başarılı olursa buyuk ihtimal cihazda çalışır . Veya pc de çalışmayabilir. Intel işlemci ve invidya desk sorunu verebilir.

emirozcopur
22.03.14, 00:48
1 gb lik oyunu 20 mb ye sıkıştırıp upload edip indirmeyi düşünüyorum. Sonrada bunu bir daha açmalıyım. Pc de bluestacx android emu ile test başarılı olursa buyuk ihtimal cihazda çalışır . Veya pc de çalışmayabilir. Intel işlemci ve invidya desk sorunu verebilir.

Anladim.Insallah bunu gerceklestirirsiniz.Cok iyi bisey olur

Zinse v2.5

bindokuzyuzbes
22.03.14, 00:55

Dostum 1gb'lık bir veriyi 20mb'a şıkıştıracak kadar ilerledimi teknoloji :)

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TechMaN
22.03.14, 00:59
Bunun için bir arkadaş ile görüşmem gerek 6 yıl önce bu konuyu konuşmuştuk.

TechMaN
22.03.14, 01:03
Dostum 1gb'lık bir veriyi 20mb'a şıkıştıracak kadar ilerledimi teknoloji :)

Var hocam ama hasar oranı yüksek olduğundan demode oldu

emirozcopur
22.03.14, 01:04
Evet bencede hasar olur.20 mb tan 1gb yaparken

Zinse v2.5

bindokuzyuzbes
22.03.14, 01:12
Var hocam ama hasar oranı yüksek olduğundan demode oldu

Hasar oranı yüksek dediğin %100 gibi birşey, tamam veri sıkıştırılıyor bir şekilde ama bunun birde geri açılması var, tamda bu aşamada ipler kopuyor zaten :)

emirozcopur
22.03.14, 01:13
Hasar oranı yüksek dediğin %100 gibi birşey, tamam veri sıkıştırılıyor bir şekilde ama bunun birde geri açılması var, tamda bu aşamada ipler kopuyor zaten :)

Bende 20 den 1gb yaparken derken bunu demek istemistim

Zinse v2.5

TechMaN
22.03.14, 01:35
Olay şu hocam ben sadece deneme olarak yaparım dedim . Ama olmayacak gibi çünkü olabilmesi için pc süper donanım olmalı . Yapan tecrübeli olmalı. Ve sıkışan dosya data base hasar görebilir .
Sorunsuz yapılan dosyalar
Office 2007 =1.5 mb
Needforspeed. Ortalama 10 mb

Bu işi en iyi Ruslar yapıyor .

jeandost
22.03.14, 02:40

Evet haklisiniz 2009 da windows 7 versiyonunu sıkıştırmıştım hemde neredeyse rekor boyutta 2.4 gb'ti, 1.2 mb ta:) bu islemi yaparken farkli teknikler kullaniyorum fakat riski buyuk islemciyi yakarsiniz. Programin adi kgb archiver;)
Cikartma isleminde hatiri sayilir sekilde bekliyirsunuz. Eger duzgun arsivleme yapilirsa, sorunsuz acilacaktir. Islem en uygunu .iso yada .obb gibi kalip dosyalarinda ise yariyor. Bu konu ile ilgili isteyenlere yardimci olurum nasil yapilir gibisinden. Ben artik bu islemi yapmiyorum. Zamaninda iddaa uzerine 7-8 arsivleme yaptim ama artik ugrasmiyorum cunku 2 defa islemci yaktim:)

TechMaN
22.03.14, 09:53
Işlemci yakmanın sebebi bir ton yükü kamyonete değil el arabasına yüklemen. Oyun pc si yani 8 çekirdek 8 veya 16 gb ram son nesil işlemci güzel zaman bak olur mu olmaz mı bal gibi olur. Bizim millet internetten pc si ile füze yollarsa geri düşer