PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Yardım] Ace2 cm11 SİM kart sorunu

elvanlee
19.03.14, 16:46
Arkadaşlar ben ace2 ye cm11 son güncel romunu yükledim herşeyi çok iyi fakat telefon hattı görmüyor arama yapmıyorum mesaj gönderemiyorum mobil verileri kullanamıyor ve rehberi görmüyor.Birini arayacakken uçak modundan alın diyor ama zaten uçak modunda değil telefon yada mobil veriye bağlanılamıyor diyor. telefona tekrar orjınal sürümü yükleyince düzeliyor ama cm11 daha iyi arkadaşlarım sorunsuz kullanıyor bende neden böyle oldu bilmiyorum lütfen yardım edin

elvanlee
19.03.14, 16:52
yardım eden yokmu lütfen acill

Murad Ali
19.03.14, 16:59
Arkadaşlar ben ace2 ye cm11 son güncel romunu yükledim herşeyi çok iyi fakat telefon hattı görmüyor arama yapmıyorum mesaj gönderemiyorum mobil verileri kullanamıyor ve rehberi görmüyor.Birini arayacakken uçak modundan alın diyor ama zaten uçak modunda değil telefon yada mobil veriye bağlanılamıyor diyor. telefona tekrar orjınal sürümü yükleyince düzeliyor ama cm11 daha iyi arkadaşlarım sorunsuz kullanıyor bende neden böyle oldu bilmiyorum lütfen yardım edin

IMEI ve EFS dosyasını kontrol ettinizmi.?

VN-v10 KOT49H.N900XXUDNC1 Rom...

elvanlee
19.03.14, 17:01
IMEI kontrol ettim de efs yi bilmiyorum yani yıldızkare272kare'imeino'kare yapıyorum ama olmuyor oda

Murad Ali
19.03.14, 17:04
Anladım yanlış bir dosya yüklenmiş ise Modem uyuşmazlığı nedeniyle hata alıyor olabilirsiniz...

elvanlee
19.03.14, 17:08
kendi sitesinden son sürüm romu yükledim. başka sürümlerinide yükledim hep aynı sorun var arama,mesaj internet hiçbiri yok ama wifiden internete bağlanabiliyorum bi çözümü yokmu bunun

Murad Ali
19.03.14, 17:11
Yüklediğiniz Rom cihazınızla uyumlumu önce bunu kontrol edin...
Cihazı Recovery mod da açın CWM de "mount storage" bölümüne gidin oradaki /format yazan bütün formatları uygulayın ve Rom'u tekrar yükleyin herhangi bir yazılım çakışması varsa giderilecek cihazınız normal bir şekilde çalışacaktır...

elvanlee
19.03.14, 17:13
cihazıma uyumlu modu indirdiğimden eminim dediğiniz gibi formatları uygulucam teşekkür ederim inşallah olur

Murad Ali
19.03.14, 18:05
Sonuç hakkında bilgi verirseniz seviniriz...