PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : samsung için nokia kablosu olur mu? olmaz :)

unalkaragul
17.03.14, 10:20
arkadaşlar samsung s3 telefonumda nokia nın usb kablosunu kullandım şarj ıcın aylarca ... ve sonradan fark ettım kı ... nokınanın usb kablosunun ucu samsungun dıger uclarına gore bırazcık daha etli ... yanı cok az buyuk... ve telefonumdakı sarj soketını genıslettı ..bı zaman sonra sarj ederken olmuyor ılerı bastırıyorum.. kabloyu telefona doluyorum falann oyle sacma sapan sekıllerde sarj etmeye basladım... ve dedımkı sarj soketını degıstıreyım.. degıstırdım sonra sorun ortadan kalktı .. ama ben akıllanmadım ..yıne nokıanın kablosunu kullandım.. yıne sarj soketım genısletı sarj etmek ıcın altına bısı koyuyorum falan akrobasık seyler denıyorum resmen ..sızınle paylasmak ıstedım.. orjınal sarj aletınden baska sarj aletı kullanmayın arkadaslar

FatihA
17.03.14, 10:24
bilgilendirme için çok teşekkürler.
nokia kablo kullananların kulağına küpe olsun :)

FatihA
17.03.14, 10:26
unalkaragul
başlık üzerinde az oynama yaptım :) google da böyle bi konu arayan olursa bulması ve akıllanması kolay olsun istedim :)

unalkaragul
17.03.14, 10:28
@unalkaragul (http://www.444android.com/member.php?u=57236)
başlık üzerinde az oynama yaptım :) google da böyle bi konu arayan olursa bulması ve akıllanması kolay olsun istedim :)

iyi yaptınız forumda yenı oldugum ıcın detayları pek bılmıyorum her turlu oynamaya acıgım :)))))))))))))) hehe ...