PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : google hizmetleri yükleme sorunu

facebook müşteri hizmetleri

dadasugur
11.03.14, 10:53
merhaba telefonu yeni aldım ve ggole hizmetlerini yükleyemiyorum clans of clans oynayacam google plusdaki oyunu indirmem lazıım yüklerken google hizmetlerini şu hatayı veriyor

paket dosyası doğru bir şekilde imzalanmadı hatası veriyor yardım lütfen

Erdem24
12.03.14, 08:58
merhaba telefonu yeni aldım ve ggole hizmetlerini yükleyemiyorum clans of clans oynayacam google plusdaki oyunu indirmem lazıım yüklerken google hizmetlerini şu hatayı veriyor

paket dosyası doğru bir şekilde imzalanmadı hatası veriyor yardım lütfen

başka yerden indirmeyi deneyin
gooogle'dan apk olarak indirip kurun

dadasugur
19.03.14, 08:36
denedim ama olmuyor gine google hizmetlerindeki işmza hatası nedeni ile üğstüne kurmuyor aynı yazılımdan zaten yüklü diyor eskisinide si,lemiyorum

Erdem24
19.03.14, 23:22
denedim ama olmuyor gine google hizmetlerindeki işmza hatası nedeni ile üğstüne kurmuyor aynı yazılımdan zaten yüklü diyor eskisinide si,lemiyorum

o halde rooot edip işlem yapacaksınız. mesela google playi silip baştan kuracaksınız.

siz google hesabını silip eklemeyi denediniz mi?

dadasugur
20.03.14, 11:03
ggoole playı sildigim zaman ,ise kurmuyor kursa bile açmıyor anca fabrika ayarlarına girersem açılıyor ilk kurulumdan mıdır neir olmuyopr

Erdem24
20.03.14, 14:27
ggoole playı sildigim zaman ,ise kurmuyor kursa bile açmıyor anca fabrika ayarlarına girersem açılıyor ilk kurulumdan mıdır neir olmuyopr

ilk kurulumdan sonra mı girmemeye başlıyor? ilk telefonu açtıgınızda giriyor mu?

dadasugur
20.03.14, 15:51
fabrika ayarlarına alırsam herşey çalışıyor sadece google hizmetleri eskisine geliyor ama eski haline gliyor

facebook müşteri hizmetleri