PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : LG G2 4.2.2ye(10C ye Dönme) dönüş,offline firmware yükleme ve %49 da kalma / Çözüldü

FatihA
09.03.14, 09:50
4.2.2 ye offline dönüş yöntemi.
işlemleri denedim ve işe yarıyor.

311K serisi yada D802Tr10c olanlar linkten faydalanabilirler. (http://www.444android.com/showthread.php?t=14680)

1. buradan (http://www.444android.com/ankebut/LG_G2/G2%20offline%204.2.2ye%20donus.rar) gerekli dosyaları indirerek masaüstüne çıkarın

2. LG_KDZ_FW-Update_OfflineFix/KDZ_FW_UPD_EN/B2CAppSetup programını bilgisayarınıza kurun. kurulum bittikten sonra,

C:\ProgramData klasöründe oluşan LGMOBİLEAX adlı klasörü silin ve daha önce indirdiğimiz LGMOBİLEAX.rar ın içindeki LGMOBİLEAX isimli bir kalsörÜ c:\ProgramData içine atın.

3. c:\windows/system32/drivers/etc/ klasöüründeki
hosts dosyasını notepad ile açıp en alta
127.0.0.1 csmg.lgmobile.com satırını ekleyip kaydediyoruz
kaydederken sorun olursa host dosyasını masa üstüne taşıyın ve orada işlemleri yaptıktan sonra tekrar yerine taşıyın.
(win7 de indirdiğimiz klasörde bulunan LGhost dosyasını indirip çift tıklayın kendisi bu işlemi yapacaktır.)

4. KDZ_FW_UPD_EN isimli klasörde bulunan msxml adlı dosyayı tıklayarak çalıştırıyoruz işlemin bitmesini bekliyoruz.
eğer bu dosya yüklü ise repair seçerek işlemi tamamlıyoruz.
bu adımda sorun yaşarsanız
LG_KDZ_FW-Update_OfflineFix\KDZ_FW_UPD_EN klasöründe bulunan windows enabler isimli dosyayı yönetici olarak çalıştırıp tekrar deneyiniz.

5. LG_KDZ_FW-Update_OfflineFix klasöründe bulunan
shttps klasörüne giderek ve http.exe çalıştırın program çalışmaya başlıyor,kapatmıyoruz.

6. Telefonu download moda alın.Ses Açma tuşuna basılı tutarak USB kablosunu bilgisayarınıza takın.

7. LG_KDZ_FW-Update_OfflineFix/KDZ_FW_UPD_EN içindeki Automatic Offline Procedure programını çalıştırın

- R&D Test Tool ekranı gelecek
- Sol üstteki Select Type perde menüsünden 3GQCT
- Sağ üstteki PhoneMode perde menüsünden DIAG
- Sağ üstteki Select kdz file dan indirdiğiniz .kdz dosyasını seçin.
- Sağ alttaki "Normal web upgrade test" butonuna tıklayın.
- Çıkan ekstra ekrandan “upgrade start”’ı tıklayın bir pencere açılacak ve kırmızı bir şerit dolacak
- Gelen republic of korea ekranından OK i tıklayın
- Yükleme işlemi başlayacaktır Lg Mobile Support Tool %100 olup EXİT yazısı çıktıgında kabloyu çekin
- Telefon açıldıktan sonra kurulum ayarlarını yapabilirsiniz.
- eğer telefon lg ekranında kalırsa hard reset atarak bu sorunu aşabilirsiniz.
Hard reset için yapılacak işlem :
power tuşuna basılı tutarak (yaklaşık 20 saniye ) telefonu kapatıyoruz daha sonra power + ses kısma tuşuna basarak telefonu bekliyoruz lg logosu görülünce bırakıp tekrar basıyoruz (ikisine aynı anda) beyaz ekran gelince power tusuyle iki kez onaylayarak işlemi tamamlıyoruz.

% 49 da kalma sorunu bu yukarıdaki bölümle ilgili değil. yukarıdaki işlemler esnasında % 49 da kalırsanız buradan sonra devam edeceksiniz.

arkadaşlar benim cihazın seri 309 olmasına rağmen Türkiye son firmware olan 10c yazılımını bir türlü yükleyememiştim.
denediğim yollar :
1.lg mobile support ile yazılım hatası kurtarma,işe yaramadı
2.flashtool ile 10 c yazılımı yüklemeye çalışma,işe yaramadı
3.cihazı root yapıp,rom yükledikten sonra wipe yaparak 10c yi flashtool ile yüklemeye çalışma,işe yaramadı

peki %49 sorununu nasıl aştım?

aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve sonundaki 5 soru işaretini silerek cihazınızın imei numarasını yazın,son firmware inmeye başlayacak.

http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/auth_model_check2.jsp?esn=?????

inen dosyayı offline olarak yükleyeceğiz.yani yukarıdaki işlemleri yapacağız.

http://i.imgur.com/Cwe9m0O.jpg

işte ben bu bağlantıdan indirdiğim 10c yi yükledim ve %49 da takılmadan yüklendi..

cihazımı rootlayıp recovery ve rom da yüklemiştim,full wipe yaparak download moda aldım. ama daha önceden elimde bulunan 10c yi yüklemeyi denediğimde yüklememişti yukarıdaki bağlantının sonuna eklediğim imei ile indirdiğim 10c yi sorunsuz yükledi.

MuesTie
09.03.14, 10:37
FatihA bizim indirdiğimiz dosyanın aynısı Ama bu ben anlamadım bu işi 😞 üstad birde ayarlardaki yazılım kısmının ekran görüntüsünü alır mısın bir

LG G2 || Tapatalk

Murad Ali
09.03.14, 10:38
Bu bağlantı öncelikle cihazın model ve numarasının doğruluğunu "auto check" ile kontrol ediyor sonrasında bilgiler doğru ise yükleme izni veriyor...
Her Firma kendince önlem alıyor Samsung'un Knox'u gibi... ;)

MA Rom N900XXUDNB2 KitKat - İşlemci 2.2 Ghz...

FatihA
09.03.14, 10:40
FatihA bizim indirdiğimiz dosyanın aynısı Ama bu ben anlamadım bu işi 😞 üstad birde ayarlardaki yazılım kısmının ekran görüntüsünü alır mısın bir

LG G2 || Tapatalk

Hiddenin yazdığı gibi mantık galiba..

http://img.tapatalk.com/d/14/03/09/habeseje.jpg

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fozax
17.03.14, 12:09
kardeş bendeki sorun şöyle şuan cihazda 4.4.2 costum tom yüklü recorvy mod giremiyorum securtiy bot eror felan yazıyor sonra siyah ekranda kalıyor power uzun basınca normal başlıyor Flash tooll ile yüklemeye çalışıyorum normal wep butonuna tıkladıktan sonra kırmızı şerit doluyor support ekranı çıkıyor yani (seclet lauange felan olan pencere çıkmıyor ) Support yazılımı internetten indirmek istiyor denemediğim yol kalmadı senin bu önerdiğini yapsam olurmu diyecem ! ne fark edecekki sonuçta ben bunu flash tool ile yüklicem sonuç aynı değişmez sanırım yoksa benmi yanılıyorum deniyelimmi ?

FatihA
17.03.14, 12:20
denemekten zarar gelmez bu zaten cihazımıza imei ile ait olan firmware indirmekle alakalı.
ama bildiğim kadarı ile lg mobile supporta yapılan son güncelleme ile flashtool uyumsuz hale getirildi deniliyor.

bu konuda ki önem şu :
ben daha önce türkiye 10c fimware indirmiştim ve yüklenmemişti.
ilk mesajdaki işlemle indirdiğim firmware yüklendi.

snrilgun
17.03.14, 17:46
KARDESIM BENIM SORUNUMDA BURDA BASLIYOR ISTE BENDE 10 C 10 B 10 F GOZUKMUYOR ISTE IMEIL YAZIYOM TIKLIYOM 20A GOZUKUYOR 20 A KURUYOM ONDADA ROOTED GOZUKUYOR 4.4.2 OLDUGU ICIN

comes
03.04.14, 18:42
2gundur denemedığım yöntem kalmadı /49 da kalıyor oysakı daha once 5kere bu mantıklalayapmiştim sanırım 4.4.2 surumden kaynaklanıyor uğraşıyoruz yapmaya..

Erdem24
04.04.14, 14:42
2gundur denemedığım yöntem kalmadı /49 da kalıyor oysakı daha once 5kere bu mantıklalayapmiştim sanırım 4.4.2 surumden kaynaklanıyor uğraşıyoruz yapmaya..
FatihA çözüldü diye yazmış, onun çözüm tekniği sizde yaramadı mı?

FatihA
04.04.14, 15:11
FatihA çözüldü diye yazmış, onun çözüm tekniği sizde yaramadı mı?

Yeni sürüm LG Mobile Support sorun yapıyor galiba.

m__aganda
09.04.14, 22:00
teşekkürler

FatihA
21.04.14, 06:13
4.2.2 ye offline dönüş yöntemi ilk mesaja eklendi.

FatihA
22.04.14, 07:32
ufak eklemeler yapılarak ilk mesaj düzenlendi,işlemler test edildi onaylandı :)

klas4885
12.05.14, 13:03
bu yöntemle 4.2.2 ye geri dönen var mı ? telefonun brick olma riski var mı ?

MuesTie
12.05.14, 13:10
bu yöntemle 4.2.2 ye geri dönen var mı ? telefonun brick olma riski var mı ?

Bir çoğumuz döndü kardeşim . Ama telefonun seri numarası önemli. Brick olma riski yoktur yanlış yapılmazsa.

LG G2 || Tapatalk

klas4885
12.05.14, 13:20
telefonun seri no 357 ile başlıyor

MuesTie
12.05.14, 13:23
telefonun seri no 357 ile başlıyor

Bildiğim kadarıyla bu seride teledon yok. Özelden imei atarsan hangi yöntemi kullanacağını söyleyebilirim.

LG G2 || Tapatalk

klas4885
12.05.14, 13:54
imei özelden attım

klas4885
12.05.14, 14:16
"Normal web upgrade test" dedikten sonra support tool açılıyor ve en son sürüm yüklü diyor.

MuesTie
12.05.14, 15:30
"Normal web upgrade test" dedikten sonra support tool açılıyor ve en son sürüm yüklü diyor.

Dostum önce senin aşağıdaki dosyayı indirmen gerek daha sonra ilk mesajdaki aşamaları harfiyen uygularsan sorunsuZ dönüş yaparsın.

http://lg-phone-firmware.com/tool.php?idclick=8904

LG G2 || Tapatalk

klas4885
12.05.14, 17:08
gerekli dosyayı indirdim, aşamaları harfiyen yaptım fakat yazılım yüklendikten sonra telefon devamlı reset atmaya başladı.bende support tool yazılım kurtarma ile eskiye döndürdüm. nereyi yanlış yaptım anlamadım

MuesTie
12.05.14, 17:13
gerekli dosyayı indirdim, aşamaları harfiyen yaptım fakat yazılım yüklendikten sonra telefon devamlı reset atmaya başladı.bende support tool yazılım kurtarma ile eskiye döndürdüm. nereyi yanlış yaptım anlamadım

Keşke eskiye dönmeden yazsaydınız factory reset ile düzelecekti. 😊

LG G2 || Tapatalk

klas4885
12.05.14, 17:15
onuda denedim olmadı.yani factory reset ekranında hiçbir işlem seçeneği yoktu

TeksasStyLe
13.05.14, 00:30
hocam selamın aleyküm öncelikle lg g2 beyaz 16gb telefonum mevcut bir akla hizmet kitkat yükledik :)) 10c stock roma geri dönmel istiyorum ancak şöyle bir durum var anlattığın işlemlerde eski htc telefonumda olduğu gibi s-on olarak yükleme mantığımı var yani benim telefonumda root yok ve orjinal halde ilk mesajda verdiğin link ile frimwaare araması yaptığımda 20b linki veriyor bana imei ile giriş yaptığımda 10c romu nasıl temin edip dönüş yapabilirim

klas4885
13.05.14, 00:35
tamam hallettim 4.2.2 takılalım güncelleme gelene kadar :)

klas4885
13.05.14, 00:43
teksasstyle bu linkteki http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36 285 6UR/TURKEY_OPEN_16G (http://lg-phone-firmware.com/tool.php?idclick=8904) V10C olan sürümü indir birinci mesajdaki 1-7 kadar anlatılanları sırasıyla uygula 4.2.2 hayırlı olsun :)

klas4885
13.05.14, 00:49
ayrıca benim telefonda rootsuzdu sıkıntı olmaz anlatılanları doğru uygularsan. işlem bittikten sonra factory reset yap. ( power + ses kısma tuşlarına aynı anda basarak aç lg logosu gelince bırakıp tekrar aynısını uygula factory reset ekranı gelecek power tuşuna bas onay isteyecek tekrar bas power tuşuna reset atacaktır. factory reset ekranın ses tuşlarına basarsan factory reset yapmadan çıkacaktır ve telefon reset atmaya devam edecektir) kolay gelsin..

MuesTie
13.05.14, 00:49
hocam selamın aleyküm öncelikle lg g2 beyaz 16gb telefonum mevcut bir akla hizmet kitkat yükledik :)) 10c stock roma geri dönmel istiyorum ancak şöyle bir durum var anlattığın işlemlerde eski htc telefonumda olduğu gibi s-on olarak yükleme mantığımı var yani benim telefonumda root yok ve orjinal halde ilk mesajda verdiğin link ile frimwaare araması yaptığımda 20b linki veriyor bana imei ile giriş yaptığımda 10c romu nasıl temin edip dönüş yapabilirim

Ortak htc ile alakası yok. Bana imei yolla sana link vereyim çünkü seriye göre yazılım var

LG G2 || Tapatalk

TeksasStyLe
13.05.14, 00:55
bu konu ilgimi çekti önce bir araştırma yapıp daha sonra yükleme yapacağım için şu anda acele etmiyorum teşekkürler ilgin için hocam yani kısacası bu konu ile root olmadan 4,2,2 ye dönüş yapılabilmekte bu güzel haber kitkatı bir süre kullanmak istiyorum memnun kalmadığım takdirde bu konudan faydalanacağım bu arada benim 402k serisikutuda yazan

TeksasStyLe
13.05.14, 01:10
@klas4885 (http://www.444android.com/member.php?u=62865) siz bu vermiş olduğunuz siteden indirip telefonunuza kurulumu gerçekleştirdiniz mi :)

MuesTie
13.05.14, 01:21
@klas4885 (http://www.444android.com/member.php?u=62865) siz bu vermiş olduğunuz siteden indirip telefonunuza kurulumu gerçekleştirdiniz mi :)

Sizin için firmware farklı sanırım bana yazılım kısmında program versiyonunu yazarsanız yardımcı olurum

LG G2 || Tapatalk

TeksasStyLe
13.05.14, 08:57
Sizin için firmware farklı sanırım bana yazılım kısmında program versiyonunu yazarsanız yardımcı olurum

LG G2 || Tapatalk

D802TR20b-TUR-XX yazılım versiyonu hocam

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

klas4885
13.05.14, 11:53
ben verdiğim linkteki firmware ile 4.2.2ye dönüş yaptım. ota ile güncelleme kontrolü yaptım. 4.4.2 geldi. sıkıntı yok yani :)

TeksasStyLe
13.05.14, 11:55
ben verdiğim linkteki firmware ile 4.2.2ye dönüş yaptım. ota ile güncelleme kontrolü yaptım. 4.4.2 geldi. sıkıntı yok yani :)

Teşekkürler kardeşim eyvallah bakalım 1hafta daha şans vereceğim kitkata şarj olayı eski halini almazsa bende kesin dönüş yaparım 4.2.2 ye =)))

klas4885
13.05.14, 11:58
yazılım versiyonu D80210C-TUR-XX bilginize..

TeksasStyLe
13.05.14, 12:00
yazılım versiyonu D80210C-TUR-XX bilginize..

Dün gece vermiş olduğunuz link üzerinden open turkey 10c yazilimini indirdim 1.9gb doğru herhalde

klas4885
13.05.14, 12:31
eğer bu yazılıma güvenmiyorsanız bi arkadaşınızda aynı telefondan olup 4.2.2de kalan varsa pc suite yazılım kurtarma ile de bu yazılıma ulaşabilirsin..

TeksasStyLe
13.05.14, 12:35
eğer bu yazılıma güvenmiyorsanız bi arkadaşınızda aynı telefondan olup 4.2.2de kalan varsa pc suite yazılım kurtarma ile de bu yazılıma ulaşabilirsin..

Anladım hocam şimdi siz verdiğiniz link üzerinden kurulum gerçekleştirip bir sorun yasanmadiysa aynı şekilde bende gerektiği zaman yükleme işlemini yaparım

MuesTie
13.05.14, 16:15
Anladım hocam şimdi siz verdiğiniz link üzerinden kurulum gerçekleştirip bir sorun yasanmadiysa aynı şekilde bende gerektiği zaman yükleme işlemini yaparım

İşte sen yapamazsın kardeşim seni başka başlıkta ağırlıcaz. Çünkü verdiğim linkteki yazılım ilk g2 için. Lg 311k serisinden sonra farklı bir yazılım kullandı. Seninkide bu seride görünüyor. O yüzden sen linkteki aşamayı uygulayacaksın.

http://www.444android.com/showthread.php?p=159690

LG G2 || Tapatalk

MuesTie
13.05.14, 16:18
Bu arada söylemeden geçemicem verdiğim linkteki yazılım dünyada sadece bizde ve polat diye bir arkadaşta bulunmaktadır . Sonradan birileri paylaşmış olabilir . 😄

LG G2 || Tapatalk

klas4885
14.05.14, 00:50
sadece polatta var dediğiniz yazılım (kdz) pc suite ile elde edilebiliyor. diğer zip yazıllım ise recovery modeda elde edilebiliyor diye biliyorum. bide önce recovery modeda flaslanmasının mantığı telefonun sürüm düşürürken brick olmasını mı engellemek anlamadım ? bende atrix varken full wipe yaptıktan sonra stock romu flasladığımda sıkıntı olmuyordu tabi g2de farklı olabilir

FatihA
14.05.14, 04:41
sadece polatta var dediğiniz yazılım (kdz) pc suite ile elde edilebiliyor. diğer zip yazıllım ise recovery modeda elde edilebiliyor diye biliyorum. bide önce recovery modeda flaslanmasının mantığı telefonun sürüm düşürürken brick olmasını mı engellemek anlamadım ? bende atrix varken full wipe yaptıktan sonra stock romu flasladığımda sıkıntı olmuyordu tabi g2de farklı olabilir
d802tr yazılımı yok piyasada.
d802 var.

MuesTie
14.05.14, 08:39
Bi küçük bilgi vermrk isterim . D802tr10c diğer başlıkta var. Onu yükledikten sonra otadsn güncellrme alınacak. 311k sonrası serilerde D802tr20b kdz olsa bile download yazısı çıkıyor. O yüzden orkinale dönmel istediğimizde downgrade yapmak şart.

LG G2 || Tapatalk

klas4885
14.05.14, 17:43
d802tr yazılımlı cihaz türkiyede sadece polatta var yada olanlar yazılım paylaşmamış anladığım kadarıyla. neyse kolay gelsin :anonymous:

MuesTie
14.05.14, 17:54
d802tr yazılımlı cihaz türkiyede sadece polatta var yada olanlar yazılım paylaşmamış anladığım kadarıyla. neyse kolay gelsin :anonymous:

Dostum polat arkadaş sağolsun yardımcı oldu zaten. Ama ben senin tavrını çözemedim. Linki incelersen dosyanın olduğunu ve işlemin çok kolaylaştırdığımı görebilirsin. 😉

LG G2 || Tapatalk

FatihA
14.05.14, 19:34
peki o zaman,gidin ve lg firmware olarak yazılımınızı bulup yükleyin,neden bu kadar uğraşıyorsunuz ki.

klas4885
14.05.14, 19:42
neden gerildiniz anlamadım.

FatihA
19.05.14, 21:20

Gerilen yok. Yazılımı bulun ve yükleyin. Her yerde varsa buralarda vakit kaybetmeyin.

tapatalk

xleonardo199
19.05.14, 21:27
merhaba %49'da takiliyor tools :S o linkteki adresten firmware indirmeye çaliştim ama link çalişmiyor nedense

Nejat
19.05.14, 21:28

Yardım etmeye çalışan üye değil admin ve mod. Tarzınız çok yanlış. Bilmediğiniz gibi bilenlere de tavır yapıyorsunuz. Germişsin ortamı ama arkadaşlar o kadar nazik ki yine bir şey demiyorlar. Bence dikkat edin ve bulabileceğiniz en iyi yardımdan mahrum kalmayın

Tapatalk
**NOTE 3 VN Rom V13.1 S5 TEMA*** OS 4.4.2 KitKat**
**NOTE 2 Zinse Rom V3.1 S5 TEMA*** OS 4.4.2.KitKat**

Android rom yükleme, root etme, recovery flaşlama, bootloader işlemleri
Samsung, HTC, LG, Sony ve MTK Replika cihazlar (http://www.444android.com)

blacktechtonix
13.06.14, 00:19
Keşke konuyu daha iyi takip etseydiniz bazı noktaları kaçırmışsınız. Alıntı yaptığınızı belitmenizde güzel olmuş (!)

FatihA
13.06.14, 04:17
Keşke konuyu daha iyi takip etseydiniz bazı noktaları kaçırmışsınız. Alıntı yaptığınızı belitmenizde güzel olmuş (!)
hımm..bu yöntemi siz bulmuştunuz ve xda da yayınlamıştınız değil mi ? afedersiniz.
foruma girip saçma saçma ve imalı mesajlar yazacağınıza,forumların ruhuna uygun şekilde paylaşımda bulunmak daha insani bi davranış olacaktı.

blacktechtonix
13.06.14, 06:44
hımm..bu yöntemi siz bulmuştunuz ve xda da yayınlamıştınız değil mi ? afedersiniz.
foruma girip saçma saçma ve imalı mesajlar yazacağınıza,forumların ruhuna uygun şekilde paylaşımda bulunmak daha insani bi davranış olacaktı.

Yöntemi aynı zaten önemli olan o değil kardeşim anlatımı alıyorsun kopyala yapıştır yapıyorsun forum mantığında alıntı yaptığını belirtmekte vardir. Cümle birebir aynıysa hatası dahi aynıysa imada bulunmam. O host dosyasındaki yanlışı bile düzeltmeden sunuyorsun bide beni elestiriyorsun

Murad Ali
13.06.14, 07:19
Forum XDA Developers'da yayınlanmış bir konunun veya bilginin burada tartışması olamaz ayrıca FatihA kardeşim Alıntı olduğunu belirtmiş...
Bu durumda Yöntemi siz mi keşfettinizde yazdınız veya nereden aldınız diye sorarım.?
Eğer öyle ise yöntem içinde işe yaramayan bölümler hakkında bizi bilgilendirmenizi rica etsem.?

Nejat
13.06.14, 08:04
Yöntemi aynı zaten önemli olan o değil kardeşim anlatımı alıyorsun kopyala yapıştır yapıyorsun forum mantığında alıntı yaptığını belirtmekte vardir. Cümle birebir aynıysa hatası dahi aynıysa imada bulunmam. O host dosyasındaki yanlışı bile düzeltmeden sunuyorsun bide beni elestiriyorsun

FatihA uzun süre bu sorun ile boğuştu ve bu yöntem ile sorunu aştı. Bu bir kopyala yapıştır değil arayıp bulunan bir bilginin uygulama yapıldıktan sonra forumda paylaşılmasıdır. Anlatımla eksik hata veya değişmiş bir şeyler olabilir. Bunu fark ettiyseniz en azından insan taklidi yaparak yazabilirsiniz. Eğer beceremiyorum diyorsan biz sadece Android bilgisi paylaşıyoruz insanlık kursu vermiyoruz. Uzman bir doktor daha faydalı olur sana

Tapatalk

Murad Ali
13.06.14, 08:16
FatihA uzun süre bu sorun ile boğuştu ve bu yöntem ile sorunu aştı. Bu bir kopyala yapıştır değil arayıp bulunan bir bilginin uygulama yapıldıktan sonra forumda paylaşılmasıdır. Anlatımla eksik hata veya değişmiş bir şeyler olabilir. Bunu fark ettiyseniz en azından insan taklidi yaparak yazabilirsiniz. Eğer beceremiyorum diyorsan biz sadece Android bilgisi paylaşıyoruz insanlık kursu vermiyoruz. Uzman bir doktor daha faydalı olur sana

Tapatalk

Takmayın Güçleri ve bilgileri yetmeyince saldırıya geçiyorlar...

blacktechtonix
13.06.14, 08:27

Tapatalk

İnsanlığın doktordan alındığını zannetmen senin sorunun içinde yoksa dışardan temin etmeniz gerekir tabi ki bu sorunun çözümü dediginiz şey çözüyorsa hala problemi size bununla mutluluklar diliyorum. Bilgimizin ne olduğunu sorgulamak için bizi tanimaniz lazım ki tanımadığınız aşikar fazla söze gerek yok tüm inanmisliklarinizla sağlıcakla kalın.

Murad Ali
13.06.14, 08:33
İnsanlığın doktordan alındığını zannetmen senin sorunun içinde yoksa dışardan temin etmeniz gerekir tabi ki bu sorunun çözümü dediginiz şey çözüyorsa hala problemi size bununla mutluluklar diliyorum. Bilgimizin ne olduğunu sorgulamak için bizi tanimaniz lazım ki tanımadığınız aşikar fazla söze gerek yok tüm inanmisliklarinizla sağlıcakla kalın.

Kardeşim burada Laf cambazlığı yapmana gerek yok, Bilgin varsa ait olduğun forumda yardım diye çırpınan insanlara cevap vermeni öneririm...

Nejat
13.06.14, 08:39

Bilgi paylaşmak bir erdem ve beceri meselesi. Eğer bilgiyi paylaşmayı beceremiyorsan neyi ne kadar bildiğinin çok önemi kalmıyor. Istersen kansere çare bulmuş ol ne fark eder paylaşıp uygulamadıkça. Dah ilk mesajında konunun şurası hatalı şu şekilde olması gerekiyor ve doğru linkte bu desen böyle bir tepki almazdın. Işte insani davranış yöntemi dediğimiz ve psikolojik olarak popülasyon eğitimi denilen kişilerin hem cinsleri ve diğer varlıklar ile birlikte yaşamasının temel eğitiminin verildiği psikiyatrik ve psikolojik destekten bahsediyorum. Bu da bakkalda satılmadığı için uzman doktor dedim.
Bizi tanımıyorsun demişsinya iyi ki tanımıyorum. Bizim tanıdıklarımız ve ahlaki düzeyleri bizim seviyemizde olan yeni gelecek dostlar yeter bize.

Tapatalk

FatihA
13.06.14, 09:14
kopyala yapıştır hiç bir zaman yapmadım ben,yapmam da.o host dosyasının hangi adresten indiğinide kontrol etmişindir sen.

FatihA
13.06.14, 09:18
Forum XDA Developers'da yayınlanmış bir konunun veya bilginin burada tartışması olamaz ayrıca @FatihA (http://www.444android.com/member.php?u=2777) kardeşim Alıntı olduğunu belirtmiş...
Bu durumda Yöntemi siz mi keşfettinizde yazdınız veya nereden aldınız diye sorarım.?
Eğer öyle ise yöntem içinde işe yaramayan bölümler hakkında bizi bilgilendirmenizi rica etsem.?
abi yapılması adım adım belli olan konuları bile kopyala yapıştır yapmam ben.
bazı teknoloji haberleri paylaştım.onları bile kopyala yapıştır yapmayıp,konuyu okuyup,dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım.

Murad Ali
13.06.14, 09:20
abi yapılması adım adım belli olan konuları bile kopyala yapıştır yapmam ben.
bazı teknoloji haberleri paylaştım.onları bile kopyala yapıştır yapmayıp,konuyu okuyup,dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım.

Biliyorum FatihA kardeşim rahat ol şahıs cevabını aldı ve gitti her zaman yanındayım...

MuesTie
15.06.14, 18:29
konuşmaları okudum şimdi. edebiyat yapmayı pek beceremem de bu arkadaşa içten bir küfür salladım içimden

mdx123
30.11.14, 19:40
yardımm :S