PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Yardım] Touchwiz Kilit Ekranı Hakkinda

mavi_ruya
03.02.14, 22:07
Merhaba arkadaşlar,

Birseyi merak ediyorum. Özel bilgilerimden dolayı telefonun kilit ekranını pin ile kilitliyorum. Fakat sorun şu ki telefonun standby konumundayken kilit tuşuna bastığımda direk şifre ekranı geliyor. Ben önce swipe alanının gelmesini istiyorum. Ayrıca ana ekranda şifreyi girmeden bildirimler var mı yok mu belli olsun istiyorum. Yani aslında aynen iphone kilit ekranını istiyorum. Nereye baktıysam da hiçbir ne launcherlar kullandiysamda bu olayı göremedim. Ayrıca malesef ki widgetlar da baya sorunlu bu pin kodu ile güvenliği ayarladigimizda. Yardım edebilecek yok mu ?

Sent from my SM-N9000Q using Tapatalk

bindokuzyuzbes
03.02.14, 22:26
Merhaba arkadaşlar,

Birseyi merak ediyorum. Özel bilgilerimden dolayı telefonun kilit ekranını pin ile kilitliyorum. Fakat sorun şu ki telefonun standby konumundayken kilit tuşuna bastığımda direk şifre ekranı geliyor. Ben önce swipe alanının gelmesini istiyorum. Ayrıca ana ekranda şifreyi girmeden bildirimler var mı yok mu belli olsun istiyorum. Yani aslında aynen iphone kilit ekranını istiyorum. Nereye baktıysam da hiçbir ne launcherlar kullandiysamda bu olayı göremedim. Ayrıca malesef ki widgetlar da baya sorunlu bu pin kodu ile güvenliği ayarladigimizda. Yardım edebilecek yok mu ?

Sifre degilde normalde model cizseniz sifre yerine ozaman bildirimleri vs gorebilirsiniz denedinizmi acaba

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk

mavi_ruya
03.02.14, 22:38
Bütün opsiyonları denedim öncesinde swipe sonrasında şifre istese ne güzel olurdu birde bildirimleri görsem :(

bindokuzyuzbes
03.02.14, 22:58
Sizinekran goruntunuzu veyapmak isdediginiz ekran goruntusunu google'dan ornek bir resim buraya koyarsaniz daha hizli yardim alacaginizdan eminim

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk

mavi_ruya
03.02.14, 23:26
http://img.tapatalk.com/d/14/02/04/re9yzu6y.jpg

Olayı söyle anlatayım dedim

Erdem24
04.02.14, 13:15
Olayı söyle anlatayım dedim

ayarlar/Cihaz/ekranı kilitle/Çoklu Widget - Aç

mavi_ruya
04.02.14, 13:45
Cevap için teşekkürler fakat göremedim çoklu widget yok fakat clock widget var zaten oda açık ondan başka bir ayar da yok

Nejat
04.02.14, 14:31
Cevap için teşekkürler fakat göremedim çoklu widget yok fakat clock widget var zaten oda açık ondan başka bir ayar da yok

475647574758

Sonra ekranı kapat. Tus kilidi devrede iken saati sağa kaydır. Boş bir widget ve ortası + işaretli olması lazım. Bad ve ekle

Tapatalk **NOTE 3 VN ROM V5.2 android 4.4.2 KitKat**

Android rom yükleme, root etme, recovery flaşlama, bootloader işlemleri
Samsung, HTC, LG, Sony ve MTK Replika cihazlar (http://www.444android.com)

mavi_ruya
04.02.14, 14:42
Cevap için Sağol çoklu widget pin aktifken malesef ayarlarda görünmüyor. Fakat swipe seçtiğimde anca görebiliyorum sanırım çaresi yok