PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Yardım] GT-S5570 UnBrick Yapma Yöntemi

zzoozz
29.01.14, 23:08
İyi günler, elimde bir tane GT-S5570 var, cihaz durduk yere kilitlendi, bataryayı çıkarıp taktım ve hiç açılmamaya başladı. Recovery, Download ve DLOAD modlarında da başlamıyor cihaz, hiçbir tepki vermiyor. Bataryayı söküp Download mod tuşlarına basarken pili takınca(tel. pcye bağlı) Odin görüyor, Com yazısı geliyor lakin orjinal firmware atmaya çalıştığımda setup connection yazısı geliyor ve hiçbir tepki vermiyor cihaz. Unbrick olmasından korkuyorum ama sanki bir kurtarma ihtimali de var gibi, çünkü Odin görüyor, pc den "dınk" diye ses çıkıyor aygıtı tanıdığına dair. Ne etsek ne yapsak unbrick baya masraflı şey 200 liralık cihaz zaten :)

çokseri
29.01.14, 23:57
odin görüyorsa ve cihaz dowload modunda açıldıgına inanıyorsan aklıma ekranda yada ekran artı ön panelde sorun varmış gibime geldi
driverlar kurulumu pcye ayrıca ?

zzoozz
30.01.14, 10:19
Cihaz download modda acilmiyor cihaz hicbir sekilde acilmiyor pil sokulu iken download mod tuslarina basiyorum ve pili takiyorum o zaman odin gormeye basliyor, evet driver yuklu.

hTC Sensation 4G for ViperS 5.0.0 kullanılarak Tapatalk ile gőnderildi.

Erdem24
30.01.14, 13:17
Cihaz download modda acilmiyor cihaz hicbir sekilde acilmiyor pil sokulu iken download mod tuslarina basiyorum ve pili takiyorum o zaman odin gormeye basliyor, evet driver yuklu.

cihazı download moda almadan odinle firmware yüklemek güç.
yani kesin download modda oldğundan emin olman lazım

ayrıca Gökhanın da dediği gibi driver'lardan emin ol
farklı usb portuna takmayı dene

zzoozz
30.01.14, 13:42
Cihaz calismiyor ama com yazisi cikiyor gozukuyor odin de farkli usb portu denerim eve gidince bakalim

ozcn42
22.02.14, 15:13
bnde de aynı sorun var hepsini denedim ama olmadı yardım lütfen !!!!!!! :hurt::hurt::hurt::hurt::hurt::hurt::hurt:

zzoozz
23.02.14, 17:15
Sunu anladim ki yapacak hicbirsey yok. 200liralik telefona 150tl j-tag icinde vermrem, gittik lumia 625 aldik kardesime is bitmistir

hTC Sensation 4G / ViperS 5.1.0 ile TapaTalk kullanılarak gönderilmiştir.

Erdem24
23.02.14, 18:40
bnde de aynı sorun var hepsini denedim ama olmadı yardım lütfen !!!!!!! :hurt::hurt::hurt::hurt::hurt::hurt::hurt:

Sunu anladim ki yapacak hicbirsey yok. 200liralik telefona 150tl j-tag icinde vermrem, gittik lumia 625 aldik kardesime is bitmistir

hTC Sensation 4G / ViperS 5.1.0 ile TapaTalk kullanılarak gönderilmiştir.

O telefona 150 liraya yapılmaz ki jtag işlemi
Daha uyguna yapılabilir

Tapatalk | Android rom yükleme, root etme, recovery flaşlama, bootloader işlemleri
Samsung, HTC, LG, Sony ve MTK Replika cihazlar (http://www.444android.com)

zzoozz
26.02.14, 17:44
doğrudur hocam daha ucuzada olabilir ama telefonun durumu belli, vermeye kıyamadım desem yalan olmaz yeni telefon aldık daha uygun oldu :)