PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Uygulama Apk] Turkcell - Vodafone BEDAVA TV !

FokcuReis
16.01.14, 14:38
konu içerik olarak silinmiştir. her ne kadar yasak değilse de sakıncalı bir durum teşkil etmektedir.
benzeri konular açılmış ve yine tarafımızca silinmiştir

FokcuReis arkadaşımız anlayışla karşılayacaktır.

TechMaN
16.01.14, 15:45
Bedava hem kanunen yasak hem dinen haram. Ve forum değerini düşüren konular parası olan türkcell olmayan Avea ile idare eder
Saygılar

tapatalk / explorer

Nejat
16.01.14, 15:51
bana sordu ve açmamasını yazdım ama biraz geç cevap vermiş olabilirim. kendisi aslında izin istedi. konuyu kapatmadan içeriğini silerim

TechMaN
16.01.14, 15:55
Güzel bir yaklaşım teşekkürler hocam

tapatalk / explorer

FokcuReis
16.01.14, 16:13
Siz bilirsiniz hocam bana fark etmez :)

Ben kendim kullanmaya devam edeceğim. Ama kanunen bir suçu yok. Bir program veya başka bi şeye gerek yoktu :) sadece bi ip üzerinden giriyordu neyse hocam siz bilirsiniz

Nejat
16.01.14, 16:36
şimdi gerçekleri yazınca da eleştiri alabiliyoruz.
aslında titanium backup tam sürüm veya konu güncel diye aklıma geldiği için dr.web antivürüs tam sürüm paylaşmakla bunun arasında bence hiç fark yok. fakat nedense bazı konular çok dar alanda kalıyor ve kıvırma payı kalmıyor. o sebeple otokontrol olarak bazı konular tepki aldığı için silinmek zorunda kalıyor. yoksa şahsi görüşüm budur. eğer paylaşılamayacaksa forumun %50 si kapatılması gereken konu ile doludur. sadece google play market linkleri, rom lar ve android anlatımları ile free programlar paylaşılabilir olanlardır. dediğim gibi nedense bazı konular çok dikkat çekiyor.

( chita ya cevaben değildir )

TechMaN
16.01.14, 16:51
Vala verecek cevabım yok hepimiz haklıyız en iyisi bir orta yol olmalı .

tapatalk / explorer

FokcuReis
16.01.14, 16:54
siz bilirsiniz hocam ;)

FokcuReis
16.01.14, 16:55
konuyu kökten silin hocam ?

Ceyran_Enginarı
16.01.14, 17:00
Benim anlamadığım böyle konular neden rahatsız ediyor ki? Kullanan kullanır kullanmayan kullanmaz. Ahlak bekciligine ne gerek var?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

FokcuReis
16.01.14, 17:01
@astatin13 (http://www.444android.com/member.php?u=785) cidden haklısın kardeş.

TechMaN
16.01.14, 17:24
Ahlak bekçiliği kelimesi olmadı degerl insan . Nejat abi bende forum sağlığı ve olması gerekeni söyledik ve yönetici olarak bekçilik şart.

tapatalk / explorer

Nejat
16.01.14, 17:33
Aslında ortak nokta sanırım forumu çok sahiplenmekten kaynaklı. Birşey olurda Foruma zarar gelir diye korkuyoruz. Hepimizin endişesi bu. Kimse art niyetli değil. Paylaşan da korkan da forum için uğraşıyor.

SM-N9000Q - VN ROM V3.2 Android rom yükleme, root etme, recovery flaşlama, bootloader işlemleri
Samsung, HTC, LG, Sony ve MTK Replika cihazlar (http://www.444android.com)

FokcuReis
16.01.14, 17:51
Herşeyden önce forumun güvenliği :)

Ceyran_Enginarı
16.01.14, 17:56
Foruma zarar gelecekse tabiki ilk forumumuz ;)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

FokcuReis
16.01.14, 18:06
ama foruma zarar geleceğini zannetmiyorum bu tür işlerle ilgilinen birçok kişi var :)

Emre
16.01.14, 19:37
Ya hiç illegal paylaşım yapmayacaksin ya da madem yapıyorsun bunlara bişey demeyeceksin.
Ama şimdi kendi ülkenin kendi operatörü olunca uyarı ve ceza riski daha fazla. Bu açıdan düşününce sıkıntı var. Yoksa bişeyi yok

Tapatalk | Android rom yükleme, root etme, recovery flaşlama, bootloader işlemleri
Samsung, HTC, LG, Sony ve MTK Replika cihazlar (http://www.444android.com)