PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : telefonun ***** oynatıcısını silmek istiyorum

r@m@z@n
12.01.14, 18:58
telefonum galaxy y gt5360 rootlu ben telefonumun ***** oynatıcısını silmek istiyorum nasıl yapabilirim mx player indirdim onu kullanacam kendi ***** oynatıcısını silecem sytem/app den silindiğini biliyorum ama uygulamanın adını bilmediğim için silemiyorum bilen varsa söyleye bilirmi acaba

çokseri
12.01.14, 19:21
telefonum galaxy y gt5360 rootlu ben telefonumun ***** oynatıcısını silmek istiyorum nasıl yapabilirim mx player indirdim onu kullanacam kendi ***** oynatıcısını silecem sytem/app den silindiğini biliyorum ama uygulamanın adını bilmediğim için silemiyorum bilen varsa söyleye bilirmi acaba
silmene gerek yok *****ları mx player ile açman yeterli bazı uygulamalarda system uygulaması oldugu için cihazın ***** oynatıcısı dahildir ilerde sorun yaşayabilirsin benden uyarması arkadasım (:

blltlgn
12.01.14, 19:22
Titanium Backup yükle, uygulamalar arasından bulup silebilirsin.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FatihA
12.01.14, 19:42
ben bakayım bi bende de var aynı telefon :)

r@m@z@n
12.01.14, 20:32
ben bakayım bi bende de var aynı telefon :)

bululursanız çok sevinirim

silmene gerek yok *****ları mx player ile açman yeterli bazı uygulamalarda system uygulaması oldugu için cihazın ***** oynatıcısı dahildir ilerde sorun yaşayabilirsin benden uyarması arkadasım (:

tarayıcıdan açtığım *****ları hiç sormadan direk kendi ***** oynatıcısından açıyor bazı *****larıda açmıyor onun için silmek istiyorum

ilerde sorun yaşarsam önemli değil rom yüklerim düzelir

Erdem24
12.01.14, 20:35
Bence silme. Uygulama yönetici den devre dışı bırak.
Ne olur ne olmaz.

Tapatalk | Android rom yükleme, root etme, recovery flaşlama, bootloader işlemleri
Samsung, HTC, LG, Sony ve MTK Replika cihazlar (http://www.444android.com)

FatihA
12.01.14, 21:03
***** oynatıcıyı çalmışlar :D
başka bi uygulamayla birlikte mi ki acaba ?

HimmetŞentürk
23.04.14, 17:57
Arkadaşım bence silme ama silmek isteyorsan Root Explorer indir system/app Galeri Uygulamasını Sil...Silersen Galeri Uyg.sı gider

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Erdem24
23.04.14, 18:07
Systemappremover google marketten indirip silin. En iyilerindendir