PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : Bi Müddet Forumda Olamıcam

Başkentli Müdür
13.11.13, 02:07
444android.com üyeleri ve yönetimdeki arkadaşlar son zamanlarda büyük problemler yaşıyorum bir türlü kendime gelemedim kafam çok dağınık bu nedenle bi kaç günlük bursa'ya gideceğim değişiklik olması için ve kafamı toplamak amaçlı bu yüzden 16 - 22 Kasım tarihleri arasında forumda olmayacağım bilginize bu tarihler arasında oyun hilesi isteklerinde bulunur ve paylaşım olmaz ise bana kızmayın...

Saygılarımla BaskenT_Li

Ankesörlü Telefondan Gönderildi...

FatihA
13.11.13, 06:07
inşallah en kısa zamanda her şey yoluna girer kardeş...dünyanın işleri bazen sıkıntılı oluyor ama sabırla geçiyor hepsi..Allah yardımcın olsun.

Başkentli Müdür
13.11.13, 06:23
inşallah en kısa zamanda her şey yoluna girer kardeş...dünyanın işleri bazen sıkıntılı oluyor ama sabırla geçiyor hepsi..Allah yardımcın olsun.

Teşekkür ederim Allah razı olsun

Erdem24
13.11.13, 09:39
Teşekkür ederim Allah razı olsun

Allah yardimcin olsun kardeşim. mevsimle beraber bu stres faktörleri gelişebiliyor, mücadele ve kafa dağıtma iyi gelebilir:) 444android.com her zaman burda kardeşim yeter ki sen iyi ol.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başkentli Müdür
13.11.13, 09:57
Allah yardimcin olsun kardeşim. mevsimle beraber bu stres faktörleri gelişebiliyor, mücadele ve kafa dağıtma iyi gelebilir:) 444android.com her zaman burda kardeşim yeter ki sen iyi ol.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eyvallah kardeşim teşekkür ederim benimki stresten öte bişi

fatihya
13.11.13, 10:07
BaskenT_Li Allah kolaylık versin inşallah biran önce kendini toplarsın önemli olan kafanın rahat etmesi gerisi yalan.

Başkentli Müdür
13.11.13, 10:34
@BaskenT_Li (http://www.444android.com/member.php?u=1454) Allah kolaylık versin inşallah biran önce kendini toplarsın önemli olan kafanın rahat etmesi gerisi yalan.

anlayışınız için hepinize teşekkür ederim

Emrersy
13.11.13, 13:42
Gorusmek uzere ustad, ne geliyorsa insanin basina bu en ufak seyleri takip stres yapmamizdan geliyor,cozumunu bende bilmiyorum ama uzaklasmanin iyi gelecegine eminim..

Paylasimlarini en kisa surede bekliyoruz, Allaha emanet ol.

HTC EVO 3D X515m cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Başkentli Müdür
16.11.13, 22:50
Arkadaşlar hepiniz kendinize iyi bakın an itibari ile yola çıkıyorum allah nasip ederse sabah bursada olacağım forum sizlere emanet :)

Nejat
16.11.13, 23:06
Arkadaşlar hepiniz kendinize iyi bakın an itibari ile yola çıkıyorum allah nasip ederse sabah bursada olacağım forum sizlere emanet :)

Hayırlı yolculuklar. Nasıl olsa het gün gireceksin. Bizim Forum bağımlı yapar :)

SM-N900 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Erdem24
16.11.13, 23:09

allah yolunu açık etsin

Başkentli Müdür
22.11.13, 16:44
Bugün itibari ile foruma geri döndüm arkadaşlar oyun hilelerine kaldığım yerden devam edicem :) İsteği olanlar hile istek bölümüne yazsın

Nejat
22.11.13, 16:56
Bugün itibari ile foruma geri döndüm arkadaşlar oyun hilelerine kaldığım yerden devam edicem :) İsteği olanlar hile istek bölümüne yazsın

hoş geldin kardeşim. iyi forumlar tekrar

Başkentli Müdür
22.11.13, 17:28
hoş geldin kardeşim. iyi forumlar tekrar

hoşbulduk nejat hocam tekrardan aranızda olmak çok güzel özlemişim valla forumu :)