PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : Note 3 Root

Bordo38
03.11.13, 03:04
Merhaba arkadaşlar n9005 note 3'üm var buna root yapayımmı sizce kafam karıştı telefona knox uygulamasını kurmadım ama yani root yapınca bana ne gibi sorunlar çıkarabilir zaten yurt dışı cihaz garanti derdim yok

Nejat
03.11.13, 10:06
Merhaba arkadaşlar n9005 note 3'üm var buna root yapayımmı sizce kafam karıştı telefona knox uygulamasını kurmadım ama yani root yapınca bana ne gibi sorunlar çıkarabilir zaten yurt dışı cihaz garanti derdim yok

Garanti derdiniz yok ise root edin. Hiç bir sorun çıkmaz

SM-N9000Q EFSANE NOTE 3

R@MaZaN
03.11.13, 11:41

Merhaba. Nerden geldi N9005? hangi ülkeden geldiyse oranın firmwaresini indirin önce(uygun olan sürümünü) sammobileden.
pasaport kayiti yapildimi, imei sorunu varmı?
Root yapma gereksinimiz varsa hiç düşünmeyin.
Doğru root dosyasını ve Cwm dosyasını odinden yükleyip hemen recovery girip yedek alınız.
Aldığınız yedeği sd karta ve pc ye atınız güveniniz için.

SM-N9005 üzerinde Tapatalk ile gönderildi now Free ('http://tapatalk.com/m?id=10')

Bordo38
04.11.13, 19:45
Cevaplar için teşekkürler telefon avusturyadan geldi ilginiz için teşekkür ederim

R@MaZaN
04.11.13, 20:13
Cevaplar için teşekkürler telefon avusturyadan geldi ilginiz için teşekkür ederim

Hayırlı olsun. Peki son durum nedir?

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi