PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : Lg G Flex (Kavisli Ekran)

Xerxes
24.10.13, 09:03
Merhaba ;

Samsung firması çıkarmayı düşünsün LG firması önümüzdeki ay Kore'de satışına başlıyor.

http://www.*******.com/watch?feature=player_embedded&v=5qTQ4xa1oRc

Arjantin menşeli telefenoticias (http://telefenoticias.com.ar/es/news/tecnologia/20131022/futuro-llego-asi-son-los-telefonos-con-pantallas-curvas/22503.shtml) sitesi ise LG G Flex’in ayrıntılı ve daha net görsellerinin yanında 46 saniyelik kısa bir inceleme *****su da yayınladı. G Flex beklenildiği gibi 6-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü OLED ekrana sahip olacak.
2.3GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemcisinin güç vereceği telefonda LG G2’nin tasarım izlerini görüyoruz. Ön bölümün neredeyse tamamını OLED ekran oluştururken, fiziksel yapı sunan güç ve ses tuşları arka bölümde kameranın altına konumlandırılmış.
Yukarıdan aşağıya doğru bir kavisin verildiği telefonun donanım detayları şu an sadece bunlarla sınırlı ancak telefonda en 3.000mAh kapasiteli bir pil bekleniyor. Daha büyük kasa ebatları dikkate alındığında LG G2’deki 3.000mAh’lik pilin daha fazlası karşımıza çıkacaktır. Telefonda ayrıca 13MP çözünürlüklü kamera yer alacak. LG’nin OLED ekrana sahip ilk telefonu olma özelliğini gösterecek olan G Flex önümüzdeki aydan itibaren ilk olarak Güney Kore’de satışa sunulacak.

Cenk
24.10.13, 09:06
kavisli ekranın avantajı ne ola ki?

Xerxes
24.10.13, 09:09
kavisli ekranın avantajı ne ola ki?

Bilmem ama çok hoş durmuş. :)

Cenk
24.10.13, 09:10
Bilmem ama çok hoş durmuş. :)

ne bileyim yadırgadım ben..
eğribüğrü...

Xerxes
24.10.13, 09:12
ne bileyim yadırgadım ben..
eğribüğrü...

Evet biraz farklı, alışılmışın dışında.
Ama yüze tam uyumlu olduğu kesin.

Bir de film izlerken kavisli ekran sinema tadı verebilir, :)

Cenk
24.10.13, 09:48
Evet biraz farklı, alışılmışın dışında.
Ama yüze tam uyumlu olduğu kesin.

Bir de film izlerken kavisli ekran sinema tadı verebilir, :)

cık kadar ekran ne sinema keyfi vercek yaa

Ceyran_Enginarı
24.10.13, 11:48
Ekran kırılmasıni engelliyor olabilir mi kavis acaba

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

veilben
10.08.14, 16:34
S
ü
p
e
r

mstaaga
10.08.14, 17:18
S
ü
p
e
r

hıhıh :) , Telefon güzel ; ama ekranı çok büyük ve fiyatı pahalı.