PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Çözüldü] Apk Cracklemek

fantodro
14.10.13, 23:30
Öncelikle merhaba,

Ben pentest üzerinde çalışmalar yapmaktayım ve androidte yolumun üzerinde. Bir çok program yükledim kullandım en son olarak ise apk dosyları üzerinde oynama kısmı kaldı. Yani ben bu android apk leri nasıl full yapılıyor bunu çok merak ediyorum.

Bazı programlar var ama hazır kalılarla ilerliyorlar, benim işin mantığını kavramak istiyorum. Yani etrafta yüzlerce full apkler var. Bunlar nasıl full yapılıyor? Anladığım kadarı ile .apk yerine .zip yapılıp çeşitli işlemlere tabi tutuluyor. Ama apk dosyalarının nerelerinde oynama ypaılıyorj, neler yapılıyor...

Detaylı detaysız her türlü yoruma açığım az zaman da çok şey öğrenmem gerek ...
Ve kendi crack imi kendim yapmadan bu işin ucunu bırakmayacağım =))

şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum, mesaj yazan arkadaşlara.

TechMaN
15.10.13, 02:58
Oncelikle boyle bir girisimde bulunman nedeniyle tebrik ediyorum.
Full kelimesi dolu iken yazılımda bu cok kaframıda var. Full lisansız yada tam surum olup eksiksiz ve lisanlı anlamınada geliyor. Crak ise yazılımda oynama veya mudahale etmek kırmak demek. Bu illegal anlamına gelir. Hack crack edecegin urunu hak ihlale ve hak ahlak emek haram kavramları goze almak gerek. Yoksa crack olayı yukselirse kazanc duser. Hatta bir ara tamamen serbestti. Ben sahsen kendi çabamla kendim gelistirmeyi isterim. Ha birseyler ogrenmek icin hacklarsınız ama paylasmak ayrı konu. Crak ve hack her yazılımda basarılı olunmaz ornegin kaspersky vb yazılımı apk olarak full olsa bile lisans olmazsa kullanmanız mumkun degil cunku gizlenmis lisan istem orumceği var. Ama apk basit oynama zor degil. Lisans hack crack ayrı bir sey.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

TechMaN
15.10.13, 03:07
Birde şu linke goz atın

Apk. uygulamalarını açıp düzenlemek ,değiştirmek imzalama ve gercek zamanlı telefona aktarma başlıca özellikler, C+ bilenler için zaten herşey yeterince açıktır, şahsen bunu öğrenmeme az kaldı. Ben bır album uygulamasının arka planını değiştirmeye çalıştım, değişti ancak çözünürlük ve tonlama bakımından sıkıntı var, o da kod bilmediğimden, ilgilenen ve kodlama bilen arkadaşlar için biçilmiş kaftan, aslına bakarsanız aylardır aradığım program, şimdi sırada bir fikir bulmak ve kodlama bilmek var.. Kolay gelsin.

Kaynak. Ctrl pda

bit.ly/18nXmKM
DOWNLOAD linki kopyala

fantodro
15.10.13, 05:01
Birde şu linke goz atın

Apk. uygulamalarını açıp düzenlemek ,değiştirmek imzalama ve gercek zamanlı telefona aktarma başlıca özellikler, C+ bilenler için zaten herşey yeterince açıktır, şahsen bunu öğrenmeme az kaldı. Ben bır album uygulamasının arka planını değiştirmeye çalıştım, değişti ancak çözünürlük ve tonlama bakımından sıkıntı var, o da kod bilmediğimden, ilgilenen ve kodlama bilen arkadaşlar için biçilmiş kaftan, aslına bakarsanız aylardır aradığım program, şimdi sırada bir fikir bulmak ve kodlama bilmek var.. Kolay gelsin.

Kaynak. Ctrl pda

bit.ly/18nXmKM
DOWNLOAD linki kopyala

çok teşekkürler hocam hemen araştırmaya koyuluyorum verdiğiniz bilgiler dahilinde.

Başka düşünceleri olan arkadaşlar varsa süper olur , ne kadar fikir o kadar farkındalık

Quandrostr
24.01.14, 10:47
Senin yapacagın ilk iş buradaki dosyayı indirmek

http://www.444android.com/showthread.php?t=12849

sonrasına cracklama felan bazıları anlamadığındanmıdır ne konuyu uzatıp duruyorlar bir programı cracklı yapmak okadar zor degil zor olanlarda var tabi kimse boş durmuyor biri birşey yapıyorsa digeride tersini mutlaka yapıyor ama esas mesele apk yı telefona yükledin kayıt ol uyarısı çıktı onun başlıgında resister !!! gibi bir yazı yazıyorya onu not alacaksın apknın içinde onu bulacaksın bazılarında birden fazla koyulur şaşırtmak için buradada deneme yanılma işin içine giriyor onu buldunmu altını üstünü inceleyip rakamlarla oyna gitsin kafana göre kısacası bu ama bu anlattığımı yapması mesele o yüzden hiç bunlara girme yükle bir lucy patcher en son sürümünü oda crack felan yapıyor zaten