PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Yardım] Lütfen sadece kesin bilgisi olan kişiler bilgilendirme yorumu yapsın

aykutalp
28.09.13, 22:57
Galaxy Ace 2 GT-(I8160) (http://www.444android.com/showthread.php?t=8964) telefon markam yaklaşık 5ay oldu aldığıma ve hiç ek program root room yapmadım fakat bazı işlemlerden yararlanamama durumu sebebi ile room yapmak istiyorum ilk kez android bir telefonda işlem yapacağım için bilgilendirme almadan yapmak istemedim sizden bilgi ve yardım almak istediğim 2 konu var
1-Nasıl rood yada room yapılır en basit nasıl yapılır.
2-Telefonumun yedeğini nasıl alabilirim root yada room dan vaz geçersem yedekleri yükleyip garanti kapsamına girebilmem için.
en kısa sürede dönerseniz sevinirim iyi forumlar...

R@MaZaN
28.09.13, 23:04
Forumda mevcut aslında sorduğunuz bütün soruların cevabı.
Sadece birazcık araştırma yapınız. Takildiginiz yerlerde müdahale ederiz.

Root ,rom , recovery, backup ve restore. Firmware- custom rom gibi terimlerin anlamlarını ogrenmenizi öneririm öncelik olarak.
Daha sonra karşılıklı daha kolay anlaşılır hale gelir soru ve sorunlar.

Zor şartlar altinda Polonya'dan özel cihazimla gönderdim :)

aykutalp
28.09.13, 23:06
kardeş bunların anlamını bilmediğim ve araştrmama rağmen anlayamadığım bana yabancı gelen terimler başlıklarını gördüğüm için yardım talebinde bulundum başlıktada belirttiğim gibi bnm bu işlemlere karar vermemin üstünden toplam 2saat geçmiş kolay yoldan link alabilirim belki diyekonuyu açmıştım.

R@MaZaN
28.09.13, 23:20
kardeş bunların anlamını bilmediğim ve araştrmama rağmen anlayamadığım bana yabancı gelen terimler başlıklarını gördüğüm için yardım talebinde bulundum başlıktada belirttiğim gibi bnm bu işlemlere karar vermemin üstünden toplam 2saat geçmiş kolay yoldan link alabilirim belki diyekonuyu açmıştım.

Anladım ilk başta zor gibi gelir ama çok kolaydır.
O zaman burdan devam et: http://www.444android.com/showthread.php?t=2509

Olursaki secsetupwizard has stoppet gibi sorun ilerde veya half brick hiç korkmayiniz. Her şekil çalışır cihaz. Kurtarma formülünü kendim yazdım konu halinde 100% işlem başarılı olur.

Kolay gelsin.

Zor şartlar altinda Polonya'dan özel cihazimla gönderdim :)