PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Yardım] Room'dan sonra WhatsApp sorunu

byy_joker
22.09.13, 19:24
Merhaba arkadaşlar,

Az önce cihazıma rootlu rom attım açıldı herşey normal tüm uygulamalar çalışıyor fakat WhatsApp 'ı kurduktan sonra telefon doğrulama onayından sonra görünecek ismi yazıp ileri dediğimde, "WhatsApp'a hoş geldiniz, Başlatılıyor, lütfen biraz bekleyin" yazıyor saatlerdir bekliyorum sonuç aynı..

Defalarca kaldırdım kurdum yine sorun aynı, cihazı kapatıp açtım kurdum yine aynı..

Nasıl düzeltebilirim?

Cihazım HTC Sensetion XE

Nejat
22.09.13, 20:10
Merhaba arkadaşlar,

Az önce cihazıma rootlu rom attım açıldı herşey normal tüm uygulamalar çalışıyor fakat WhatsApp 'ı kurduktan sonra telefon doğrulama onayından sonra görünecek ismi yazıp ileri dediğimde, "WhatsApp'a hoş geldiniz, Başlatılıyor, lütfen biraz bekleyin" yazıyor saatlerdir bekliyorum sonuç aynı..

Defalarca kaldırdım kurdum yine sorun aynı, cihazı kapatıp açtım kurdum yine aynı..

Nasıl düzeltebilirim?

Cihazım HTC Sensetion XE

Tamamen kaldırın ama kaldırırken tüm verileri silin. Sonra marketten indirip tekrar kurun

dreamnej ##Note II ## Karma V2.0 by the orion ## Adam Kernel O.C 1.6gHz## XXDMG1 modem ##
444android.com

byy_joker
22.09.13, 21:19
Arkadaşlar sorun çözüldü. Nasıl olduğunu da söyleyeyim ki aynı durumla karşılaşan arkadaşlar varsa yardımcı olsun.

Android Marketten WhatsApp uygulamasını edinin, cihaza yükleyin ama açmayın. Sonra cihazı USB den bağlayın pc ye, WhatsApp klasörünün yedeğini alın bilgisayarınıza ve sonra telefondan whatsapp'ı tıklayın telefon numaranızı istediğinde girin tüm bilgileri ve "WhatsApp'a hoş geldiniz, Başlatılıyor, lütfen biraz bekleyin" yazısını görünce ana menü tuşuna basın çıkın arka planda çalışsın o işlem. görev yöneticisinden WhatsApp 'ı durdurun ve daha önce bilgisayarınıza aldığınız WhatsApp klasörünü tekrar telefonun içine yükleyin ve değiştirilsin mi uyarısında EVET diyerek işlemi bitirin..

Sonra WhatsApp 'ı yeniden açın ve en başta yaptığımız işlemleri yani numaramızı falan girerek etkinleştirelim "WhatsApp'a hoş geldiniz, Başlatılıyor, lütfen biraz bekleyin" yazısı tekrar ekrana gelecek tuşu kilitleyin ve 5-10 dakika hiç dokunmayın sonra açın..

Bingo hayırlı olsun..