PDA

ARŞİVDEN ÇIKIP FORUM GÖRÜNÜMÜNDE KONUYA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ -- > : [Soru] S3 Replika Root Etmek İstiyorum(İmei Sorunu Olurmu ?)

DnzCzk
24.08.13, 13:24
Arkadaşlar Durumum tam olarak şöyle : Telefonmum Mtk 6577 (Tam Emin Deilim Factory mode Sorunlu ) Telefondaki Rom Çok Sorunlu Kasılmalar oluyo Bende Yeni Rom ATmak İçin Teli Root Lamak istiyorum Ama Telefonda İmei Bir Program Yardımı ile Atılıyor O Program Root Ladıktan SOnra Bozulur veya silinirmi
..Saygılar..

kaya2626
24.08.13, 19:10
Root ile imeinin silinmesinde bir bağlantı yok merak etme
Cwm ilede rom yükleye bilirsin

NOT : pme 4L arkadaşımızdan alıntıdır !!

Nejat
24.08.13, 19:16
Arkadaşlar Durumum tam olarak şöyle : Telefonmum Mtk 6577 (Tam Emin Deilim Factory mode Sorunlu ) Telefondaki Rom Çok Sorunlu Kasılmalar oluyo Bende Yeni Rom ATmak İçin Teli Root Lamak istiyorum Ama Telefonda İmei Bir Program Yardımı ile Atılıyor O Program Root Ladıktan SOnra Bozulur veya silinirmi
..Saygılar..

Cihaz replica olunca kesin konuşmak zor ama sorun olmaması gerekiyor

dreamnej ##Note II ## Moon Rom V10 ## Saber Kernel O.C 1.9gHz## XXDMG1 modem ##
444android.com

çokseri
24.08.13, 23:26
..Saygılar..
cihazı root yap sorun olmaz driverları kur pcye root talimatlarını uygula mtk bölümünde root yapma konusunda bir çok yöntem bulunmakta herhangi bir yöntemler root yapabilirsin ancak cihazına uyumlu olmayan rom kurup cihazı hardbrick yaparsan hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmem arkadasım haberin olsun

DnzCzk
26.08.13, 21:52
Kardesim bide benum factory mode duzgun calismiyor sorun oolmaz umarim